آخرین اخبار و شایعات بازار اروپا: بازیکن بایرن مونیخ در لیست رئال مادرید


آخرین اخبار و شایعات بازار اروپا: بازیکن بایرن مونیخ در لیست رئال مادرید

آخرین به روز رسانی نقل و انتقالات فوتبال اروپا در 18 ژوئن را بخوانید:


به گزارش ایلنا، آخرین اخبار، شایعات، گمانه زنی ها و نقل قول های نقل و انتقالات فوتبال اروپا را می خوانید:


* رومانو: سادیو مانه روز سه شنبه در آلمان خواهد بود تا معاینات پزشکی را پشت سر بگذارد و قراردادی سه ساله به عنوان بازیکن جدید بایرن امضا کند. بخش اول کاغذبازی در حال حاضر با لیورپول تکمیل شده است. مبلغ این انتقال 32 میلیون یورو تعیین شده است. جوایز تا سقف 6 میلیون یورو گنجانده شده است و به راحتی قابل بازخرید هستند.


* منچسترسیتی با انزو مارسکا برای پیوستن مجدد به باشگاه به عنوان دستیار پپ گواردیولا به توافق کامل رسیده است. او جایگزین خوانما لیلو می شود که با السد قرارداد دارد. مارسکا قبلا برای منچسترسیتی زیر 23 سال بازی می کرد و فصل گذشته سرمربی پارما بود.


* گفته می شود یوری تیلمانز در حال حاضر به تمدید قراردادش با لستر فکر نمی کند. اگر شروع نشود، ممکن است در سپتامبر یک گزینه باشد، اما اکنون نه. آرسنال برای جذب او سخت کار کرده است… اما هنوز هیچ پیشنهاد رسمی ارائه نشده است. باشگاه های دیگر نیز علاقه مند هستند.


* ماریو گوتزه سه پیشنهاد روی میز دارد: اینتراخت فرانکفورت، بنفیکا زیر نظر اشمیت و اینتر میامی از MLS آمریکا. خیلی زود، چند روز دیگر تصمیم می گیرد! همه این باشگاه ها آماده اند تا بند فسخ قرارداد 4 میلیون یورویی او با PSV را فعال کنند.


* رومئو آگرستی: یوونتوس تا آخر هفته منتظر پاسخ نهایی آنخل دیماریا خواهد بود و پس از آن گزینه های خود را تغییر خواهد داد.


* جرارد رومرو: منچستریونایتد پیشنهادی 70 میلیون یورویی به اضافه تغییرات به دیونگ داده است که اکنون در دست مدیران است.


اکرم کانر: در صورت جدایی مارکو آسنسیو، گنابری گزینه رئال مادرید است.


* هدف: چلسی در حال حاضر قرارداد مالی با اطرافیان کونده دارد. هنوز هیچ توافقی با سویا در مورد میزان آن صورت نگرفته است، اما من با رهبران سویا در تماس هستم.


* دیوید اورنشتاین: آرسنال به دنبال جذب لیساندرو مارت مدافع آرژانتینی آژاکس است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید