آذربایجان غربی قهرمان مسابقات سوپر ساباکی کشور شد


آذربایجان غربی قهرمان مسابقات سوپر ساباکی کشور شد

رئیس کمیته جهانی سوپر ساباکی از قهرمانی آذربایجان غربی در مسابقات سوپر ساباکی کشور خبر داد.


به گزارش ایلنا، امبر روح پرور در گفت و گو با خبرنگاران گفت: رقابت های قهرمانی کشور، انتخابی جام حذفی ترکیه در رشته سوپرساباکی با همکاری انجمن های ورزشی آذربایجان غربی در قسمت بانوان در روزهای 28 و 29 تیرماه و در بخش مردان روزهای 30 و 31 تیرماه در ورزشگاه 3000 نفری شهید آهندوست ارومیه برگزار شد.


وی افزود: برگزاری مسابقات بانوان “زهره وثوقی” و آقایان “میلاد رستمی” بر عهده داشتند و این مسابقات در سبک های دفاع شخصی، هنرهای فردی، کاتا و رزمی برگزار شد.


روح پرور ادامه داد: این مسابقات با حضور 20 استان کشور و با شرکت 630 ورزشکار زن و 658 ورزشکار پسر در پنج رده نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیکشوتان ها برگزار شد.


رئیس کمیته سوپرجهانی ساباکی گفت: این مسابقات از نظر کیفی و توانایی فنی از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار بود و در نهایت در بخش بانوان تیم آذربایجان غربی اول، تهران دوم شد. آذربایجان سوم، اصفهان چهارم و مازندران پنجم شدند.


روح پرور خاطرنشان کرد: در بخش آقایان آذربایجان غربی مقام اول، آذربایجان شرقی مقام دوم، استان خراسان رضوی مقام سوم، تهران چهارم و مازندران پنجم شدند.


وی افزود: ورزشکارانی که به فینال راه یافته و مقام اول را کسب کرده اند به میدان تیم ملی دعوت و سپس به جام حذفی ترکیه اعزام می شوند.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید