آرایش نود چیست؟ آشنایی با سبک آرایش برهنه و طبیعی – دکتر فرمو


امروز گرایش های آرایشی آنها دائما در حال تکامل هستند. اما برخی از این روندها، مانند آرایش برهنههرگز از مد خارج نشوید. اگر تا به امروز این نوع آرایش را امتحان نکرده اید، فقط باید لوازم آرایشی ساده خود را انتخاب کنید، از رنگ های خنثی استفاده کنید که کاملاً با پوست شما هماهنگ باشد و عیوب صورت را بدون آرایش سنگین بپوشاند. با این نوع آرایش چشم ها و لب ها به چشم می آیند.

برای آرایش نود، فقط باید یک دستورالعمل را دنبال کنید. هر چه تنوع رنگ در آرایش شما کمتر باشد، بهتر است. آرایش گره شامل استفاده از رنگ های مختلف اصلی و خنثی مانند رنگ بژ یا صید ماهی و سایه های مرتبط با آنها. تا حد امکان با کرم پودر شروع کنید رنگ پوست نزدیک هستی.

رژگونه باید رنگ روشنی شبیه رنگ طبیعی صورت شما داشته باشد. در آرایش لب می توانید از برق لب با رنگ خنثی یا رژ لب با رنگ طبیعی استفاده کنید. به آرامی یک خط باریک روی چشم ها بکشید.

در این نوع آرایش برای زیبایی چشم بهتر است چندین بار از ریمل استفاده کنید. کلید زیبایی آرایش نود رنگ، اطمینان از محصولاتی است که استفاده می کنید رنگ طبیعی پوست را تکمیل می کندمن هم رنگ صورت تو و هم رنگ موهای تو هستم.

عناوین را بررسی کنید

آرایش نود چیست؟

نحوه درست کردن نود در هر فرد با رنگ های نزدیک به رنگ پوست او تعیین می شود تا آرایش طبیعی تری داشته باشد. در دهه نود به جای آرایش بیش از حد براق یا کانتور صورت، سایه طبیعی و آرایش ظریف در افراد ببینید.

آرایش نود چیست؟

اما آرایش دهه 90 را با آرایشی که بدون فکر انجام می شود اشتباه نگیرید. با آموزش استفاده از میکاپ نود و کمی تلاش برای انتخاب سایه های مناسب، تفاوت این آرایش با سایر آرایش ها را روی صورت خود خواهید دید.

چگونه در 7 مرحله آرایش دهه نود را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم؟

امروزه زنان در سراسر جهان شیفته آرایش هستند. این آرایش ساده است، ظاهری باکلاس دارد، به حداقل محصولات نیاز دارد و با هر لباسی متناسب است. میکاپ نود برای اکثر خانم ها به عنوان آرایش روزانه یا مناسبتی قابل استفاده است.

سلبریتی ها ترجیح می دهند در روز عروسی خود از آرایش دهه 90 استفاده کنند. از حالا شیک ترین و محبوب ترین آرایشیادگیری نحوه انجام یک آرایش عالی در چند مرحله ساده ضروری است.

نکات آرایشی طبیعی و نود

در اینجا مواردی وجود دارد که باید قبل از امتحان ترفند Node به خاطر داشته باشید:

  • پوست را به خوبی مرطوب می کند.
  • از فونداسیون با پوشش بالا استفاده کنید.
  • رژ لب مایع را انتخاب کنید.

مراحل آرایش مینیمالیستی و دهه نود

مراحل آرایش مینیمالیستی و دهه نود

مرحله 1: لغو

برای داشتن آرایش مناسب، مهم است که ابتدا اصول مراقبت از پوست را یاد بگیرید. اگر می خواهید آرایش شما بی عیب و نقص باشد، تمیز، تنظیم و پوست را مرطوب می کند این ضروری است. مقداری پاک کننده صورت به اندازه یک نخود را در کف دست خود بریزید و با حرکات دایره ای ملایم روی تمام صورت خود به مدت حداقل یک دقیقه استفاده کنید.

سپس صورت خود را بشویید، مطمئن شوید که آب خیلی گرم یا خیلی سرد نباشد، زیرا ممکن است پوست را چرب یا خشک کند. انتخاب فوم پاک کننده مناسب صورت نیز در اینجا مهم است انواع فوم شستشو در اینجا چهره هایی وجود دارد که باید بر اساس نوع پوست خود انتخاب کنید:

  • پوست خشکپاک کننده بر پایه کرم
  • پوست چربژل پاک کننده
  • پوست معمولیپاک کننده ای که خاصیت کف کنندگی دارد.

مرحله 2: مرطوب کننده

برای آبرسانی و التیام بخشیدن به پوست ضروری است. نکته مهم این است که قبل از شروع آرایش از یک مرطوب کننده خوب استفاده کنید. دلیل اینکه کرم پودر یا کانسیلر شما می تواند در طول روز به خطوط ریز روی صورت شما تبدیل شود این است که پوست شما به خوبی هیدراته نشده است.

بسته به نوع پوست خود، بین مرطوب کننده یا ژل یکی را انتخاب کنید. مرطوب کننده را به طور یکنواخت روی تمام صورت خود بمالید تا به خوبی جذب شود. قبل از اینکه به مرحله بعدی بروید، اجازه دهید مرطوب کننده یک یا دو دقیقه در پوست بماند.

مرحله 3: پرایمر

مرحله بعدی استفاده است آغازگر است. این محصول آرایشی فوق العاده نقش مهمی در ظاهر آرایش شما دارد. پرایمر منافذ پوست را پر می کند، خطوط ظریف و چین و چروک روان و کنترل.

مرحله 3: پرایمر

پرایمر باعث می شود که آرایش شما برای مدت طولانی تازه بماند. بنابراین، چه در حال انجام آرایش دهه 90 باشید و چه آرایش عروس، استفاده از پرایمر برای یک پایه آرایش بی عیب و نقص حیاتی است.

مرحله 4: فونداسیون

مهم ترین مرحله، چیدمان پایه های نود است. هنگام انتخاب زیرسازی برای آرایش دهه نود خود، نه تنها باید برند مناسب را در نظر بگیرید، بلکه باید بافت و فرمول مناسب را نیز در نظر بگیرید. برای داشتن ظاهری طبیعی و زیبا سعی کنید فونداسیون سنگینی انتخاب نکنید که پوشانندگی بالایی دارد. برخی از افراد ترجیح می دهند از کرم سی سی برای پوشش آرایش استفاده کنند.

یک کرم پودر خوب رنگی دارد که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد یا یک درجه تیره تر از پوست شما باشد. از کرم پودری که روشن تر از پوستتان است استفاده نکنید زیرا ممکن است آرایش شما غیرطبیعی به نظر برسد. مقدار کمی کرم پودر را به پشت دست خود بزنید و با یک اسفنج مرطوب آرایشی روی صورت خود بمالید تا ظاهری عالی داشته باشید.

مرحله 5: آرایش چشم

آرایش چشم مهمترین بخش هر آرایشی است. پالت سایه چشم نود خود را بردارید و یک سایه مایل به قهوه ای یا قهوه ای روی قلم مو بزنید. از سایه نزدیک به رنگ طبیعی پوست خود استفاده کنید.

مرحله 5: آرایش چشم

سپس سایه تیره‌تری از قهوه را روی گوشه‌های بیرونی چشم‌ها بمالید، این کار باعث می‌شود که چشم‌های شما کانتور شود. برای اینکه کمی درخشش و جذابیت به ظاهر خود بیافزایید، از سایه چشم کرم استفاده کنید و آن را روی استخوان ابرو درست زیر ابروها بزنید.

این کار ابروهای شما را زیباتر می کند. بهتر است از خط چشم ژله ای استفاده کنید و خط چشم صاف را در امتداد خط مژه بکشید و با دو بار ریمل زدن آرایش چشم را تمام کنید.

مرحله 6: گونه ها

از اینکه مقدار کمی قرمزی می تواند روی صورت شما چه کند شگفت زده خواهید شد. اگر رژ گونه هلویی را روی گونه های خود بزنید، آرایش دهه نود شما بسیار طبیعی تر به نظر می رسد.

از استفاده از سایه های متضاد خودداری کنید، از لوازم آرایشی استفاده کنید که رنگ طبیعی دارند و به رنگ پوست شما نزدیک هستند. رژگونه های پودری و کرمی زیادی در رنگ های زیبا و طبیعی در بازار وجود دارد، رژگونه مناسب را با توجه به تنوع آنها انتخاب کنید.

با این حال، زیاده روی نکنید، در حالت ایده آل باید ظاهر را تا حد امکان طبیعی نگه دارید. بنابراین با مقدار کمی رژگونه شروع کنید و در صورت نیاز مقدار بیشتری از رژگونه بزنید.

برای زیبایی و درخشندگی بیشتر گونه های خود از هایلایتر استفاده کنید. اصلا زیاده روی نکنید. هدف این است که بهترین قسمت های صورت خود را برجسته تر کنید.

مرحله 7: لب

رژ لب بر ظاهر صورت شما تاثیر می گذارد و می تواند آرایش شما را عالی جلوه دهد. اگر رنگ رژ لب قرمز و صورتی را دوست دارید، نمی توانید از آنها در آرایش خود استفاده کنید. برند رژ لب مورد علاقه شما مطمئناً دارای نود رژ لب برای انتخاب است.

یک رنگ مات یا کرم را به عنوان رژ لب خود انتخاب کنید. رنگی را برای رژ لب خود انتخاب کنید که نزدیک ترین رنگ به رنگ پوست شما باشد و با استفاده از اپلیکاتور آن را با دقت روی لب های خود بمالید. با یک “X” در بالای لب شروع کنید، سپس رژ لب را به گوشه های لب بزنید و تمام لب ها را پر کنید. برای جلوه بیشتر، می توانید یک براق کننده لب شفاف به آرایش خود اضافه کنید.

نود لوازم آرایشی

آیا می توانم آرایش Node با کرم سی سی داشته باشم؟ بله، میکاپ نود به معنای همان پوشش طبیعی و مرطوب کننده صورت است، بنابراین اگر نواحی لک زیادی روی پوست خود ندارید، کرم سی سی کرم مناسبی برای آرایش نود است. .

آیا استفاده از رژ لب نود برای این میکاپ ضروری است؟هدف از میکاپ نود این است که صورت تا حد امکان طبیعی باشد. اگر از رنگ رژ لب متفاوتی استفاده می کنید، اسمش آرایش دهه نود نیست!

توجه: این یک توصیه پزشکی یا دارویی نیست!

4.4 / 5 – (16 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید