آزادی ۱۱۰ زن زندانی جرایم غیرعمد در طرح امام رضا (ع)


آزادی ۱۱۰ زن زندانی جرایم غیرعمد در طرح امام رضا (ع)

جمع بندی مرحله اول رای امام رضا(ع) با حضور رئیس سازمان زندان ها و با آزادی 110 زن محبوس جرایم غیرعمد در حرم مطهر رضوی انجام شد.


به گزارش ایلنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، غلامعلی محمدی در مراسم اختتامیه مرحله اول رأی گیری امام رضا(ع) که با آزادی 110 زن زندانی همراه بود، گفت: زندان ها. متاسفانه بخشی از واقعیت جامعه هستند. در این مراکز نیز مسئولیت رسیدگی به افراد نیازمند به ادغام مجدد و بازگشت به جامعه را بر عهده داریم.


رئیس سازمان زندان ها اضافه کرد: در مدیریت زندان ها موظفیم از این افراد چه در دوران بازداشت و چه بعد از آزادی حمایت کنیم تا به نحوی به زندگی عادی بازگردند. قطعا متقاضیانی که امروز و در این مراسم آزاد شدند مورد رحمت امام رئوف قرار گرفتند.


محمدی به این افراد یادآور شد: امیدوارم به امام رضا (ع) عهد کنید که در مسیر اشتباه قرار نگیرید و زندگی خوبی برای خود و خانواده خود فراهم کنید.


در ادامه محمدحسین استادآقا، مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی بر مشارکت خیرین در این طرح تاکید کرد. ارزش این اقدام 39 میلیارد تومان بود که 15 میلیارد تومان آن با حمایت دفتر دیه پرداخت شد. در این طرح سخاوتمندانه، خادمان بارگاه رضوی نیز توانستند با مراجعه به شاکیان و با وساطت امام هشتم (ع) مبلغ 11 میلیارد و 600 میلیون تومان از شاکیان اخذ کنند.


باید گفت در مرحله اول طرح رای گیری امام رضا(ع)، این ۱۱۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان های سراسر کشور با تلاش آستان قدس رضوی، بنیاد کرامت رضوی و سازمان زندان ها توانستند آزاد شوند. و همچنین با مشارکت سایر نهادها و خیرین.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید