آغاز صادرات دریایی گاز مایع


آغاز صادرات دریایی گاز مایع

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش گفت: با وجود تراکم سفر، تلاش بر این است که سوخت گیری قطع نشود و با وجود گرمای هوا، سوخت نیروگاه ها را تامین کرده ایم و خاموشی نداشته است.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، جلیل سالاری با بیان اینکه این پایانه صادراتی با همدلی استان هرمزگان تکمیل شد، گفت: در اوایل کار بارها با من تماس می گرفتند که وضعیت گاز مایع مناسب نیست. وی همچنین اعلام کرد: مشکل با مکاتبه حل نمی شود، باید اختیار داشت و با تصمیم گیری وضعیت را تغییر داد و باید صادرات دریایی را آغاز کرد.


وی افزود: اولین گام در این زمینه ورود به چرخه صادرات 2 هزار تن گاز مایع تولیدی کشور بود که در حوزه دریایی انجام شد.


مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه باید در حوزه گاز مایع اتفاقات بزرگتری بیفتد، گفت: باید به جوانان اعتماد کرد، این جوانان بودند که جنگ تحمیلی را اداره کردند، باید به آنها فرصت داد و آنها را به میدان بیاورند. .


وی افزود: امروز با وجود تراکم سفر، تلاش بر این است که سوخت‌گیری قطع نشود، با وجود گرما سوخت نیروگاه‌ها را تامین کرده‌ایم و خاموشی نداشته‌ایم و همچنین پای خود را به روی مردم باز کرده‌ایم. در مورد دانش، صنعت، و آنها نیز با ما هستند.” من هستم.


وی با تاکید بر اینکه کارها با همدلی در حال پیشرفت است، گفت: حمله سایبری به سامانه قدرت دو هفته طول کشید، این تنها با همدلی ممکن شد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید