آغاز ضبط 110 گروه سرود که در میدان آزادی تهران اجرا می شود


آغاز ضبط 110 گروه سرود که در میدان آزادی تهران اجرا می شود

همزمان با عید سعید فطر، یکصد و ده گروه از جوانان در میدان آزادی تهران به اجرای برنامه می پردازند.


به گزارش ایلنا، همزمان با عید غدیر خم، اجتماع بزرگ 110 گروه سرود جوانان در میدان آزادی تهران برگزار می شود و با هم به اجرای برنامه می پردازند.


حجت الاسلام احمد قادری دبیر جشنواره مردمی «وارثان غدیر امیدهای انقلاب» با اعلام این خبر و تبریک عید سعید غدیر خم گفت: به مناسبت آغاز دهه پاسداری و امامت ضبط گروه های سرود که می خواهند گروه کر مشترک را در میدان آزادی اجرا کنند از امروز آغاز شد.


وی با تاکید بر اینکه این اقدام بزرگ فرهنگی کاری مشترک از گروه جهادی شهید محمدرضا شفیعی و گروه جهادی تبلیغی رشد با مدیریت فعال و انقلابی حجت الاسلام حسنعلی خوئینی خواهد بود، گفت: «سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با تعاملی بسیار شایسته نقش ارزنده ای داشته است، در ایجاد این جامعه نقش خواهد داشت.


دبیر جشنواره مردمی «وارثان غدیر امیدهای انقلاب» همچنین به پاس همکاری عالی حجت الاسلام والمسلمین محمودی (رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران) در پیگیری مقدمات برپایی این گردهمایی بزرگ با همکاری مسئولین محترم شهرداری تهران، سپاه محمد رسول الله. درود خدا بر او، بنیاد بین المللی غدیر، قرارگاه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، حرم مطهر امام خمینی (ره)، نیروی انتظامی، پلیس راهور و مدیریت برج آزادی.


این فعال فرهنگی با اشاره به اهمیت عید غدیر خم به عنوان عید اکبر، بر ضرورت اشاعه فعالیت های فرهنگی و تبلیغی با محوریت غدیر و ولایت امیرالمومنین علی (علیه السلام) تاکید کرد و افزود: با توجه به قول پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله که فرمود: الحضرد الغیب و الولد الولد تا قیامت، ما موظفیم غدیر و نام مبارک علی مرتضی علیه السلام را تبلیغ کنیم. بر اوست و ما دستور بعثت خود را از پیامبر خدا دریافت کرده ایم.


حجت الاسلام قدری با دعوت از تمامی گروه های سرود حرفه ای و نیمه حرفه ای مستقر در تهران، قم، شهریار، اسلامشهر، پرند، قدس، فیروزکوه، باقرشهر، ری و رباط کریم که مایل به اجرای گروه کر در میدان آزادی تهران هستند، گفت: با هماهنگی و برنامه ریزی دقیق و هماهنگی، مسئولین محترم گروه سرود جهت دسترسی به اطلاعات گروه سرود شماره 110 را به همراه نام گروه سرود خود به سامانه 6600025154 ارسال نمایند.


وی در نهایت خاطرنشان کرد: جزئیات این برنامه در روزهای پایانی دهه ولایت که منتهی به عید غدیر خم خواهد بود، اعلام می شود.


انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید