آغاز میزبانی تالار عرفان از جدیدترین اثر علیرضا کوشک جلالی


آغاز میزبانی تالار عرفان از جدیدترین اثر علیرضا کوشک جلالی

اولین اجرای «جنون ناب» با حضور مهمانان ویژه و مردم به تاجگذاری اختصاص داشت.


به گزارش ایلنا، نمایش «جنون محض» نوشته مایکل فرین با ترجمه و کارگردانی علیرضا کوشکجلالی به تهیه کنندگی مشترک حمیدرضا علینژاد و هاتف کلاته شب گذشته در تالار صورتی مجتمع فرهنگی عرفان نمایش خود را آغاز کرد. در پایان اولین اجرای شب که با حضور هنرمندان و استقبال بسیار خوب مردم روی صحنه رفت، این اجرا با حضور کاظم هژیرآزاد به درگذشتگان کرونا به ویژه آرمان هژیرآزاد تقدیم شد.


بازیگران این کمدی (به ترتیب ورود به صحنه) عبارتند از: الهام پاوه نژاد، امین میری، سام کبودوند، صدف اسپهبدی، الهه فرازمند، میثاق زارع، دیبا زاهدی، علیپویا قاسمی، علی ابدالی و مجید امیدی. همچنین از عوامل این نمایش می توان به بهزاد جاودان فرد «طراح»، فرشته جهانبانی «سرمایه گذار»، آرین کشش زاده «طراح صحنه»، رضا خضرایی «طراح نور»، هلیا شکری «طراح صحنه و لباس»، علی کیانیان «گزینه موسیقی»، وحدت سرچونی «طراح گریم»، محمدصادق زرجو «طراح پوستر»، امین میری و آذین پورزرند «گروه کارگردانی»، آذین پورزرند «منشی صحنه»، محمد علیدادی و حمید عباسی «مدیران صحنه»، امیر شعبانی و محمد چالشی دستیاران صحنه، محمد تسبیحی «دکورسازی»، الهام دستیار گریم فخار، مهسا ایوبی، زهرا ایوبی، ستایش احمدی، دستیاران لباس، علی قلی زاده، برند مگامن، پوشاک مردانه، ایمان اسماعیلی، محمدحسین درباغی فر، کمال پورمحمدی، دستیاران شرکت نور، استاد معدی “، امیر قالیچی، “مدیر تبلیغات”، امیر پارسائیان مهر، “مدیر امور رسانه”، استودیو پان، “ساخت تیزر”، پیمان گرزام و شکرانه کریم، “عکاس”، خشایار بنکدار، “فیلمبر پشت کو”. inte “ذکر شد.


کمدی «جنون محض» یکی از کمدی های پرطرفدار اروپا و بهترین نمایشنامه سال 1982 انگلیس، حال و هوای یک گروه تئاتر را در حین تمرین نشان می دهد. اعضای گروه سعی می کنند از درون هرج و مرج موجود نظم ایجاد کنند. اما با هر اقدامی که انجام می دهند، گلوله بیشتر در هم می پیچد و سرنخ بیشتر پنهان می شود. در نمایش جنون محض در کنار بداهه گویی دیوانه وار بازیگران، شاهد هرج و مرج محض نیز هستیم. تماشاگر تئاتر با مشاهده دیوانگی ناب از درد و رنج عظیمی که این هنر ناب با آن شکل می گیرد آگاه می شود تا بتواند روی صحنه برود.


بلیت فروشی روزهای جدید نمایش «جنون ناب» در سایت تیوال آغاز شده و علاقه مندان برای تماشای این نمایش می توانند به این سایت مراجعه و یا به صورت حضوری به گیشه تالار عرفان در میدان هفتیر در ابتدای خیابان مفتح جنوبی مراجعه کنند. ، مجتمع فرهنگی هنری عرفان کردن.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید