آیا پودر فورتومان در افزایش قوای جنسی مردان تاثیری دارد؟ (راهنمای مصرف مکمل Fortum Saccha)


اقدامات درمانی برای مردان برای افزایش قدرت جنسی و باروری یکی از دغدغه های زوجین امروزی است. تیم سلامت بانوان نعناع به خوبی از نگرانی های شما در روزهای منتهی به بارداری آگاه است و امیدوارم علاوه بر مصرف مکمل های محرک موثر مانند پودر فورتومان، از لزوم آمادگی برای بارداری نیز آگاه باشید.

در این راستا، دعوت ما به اپلیکیشن نعناع را بپذیرید تا با ثبت اطلاعات شخصی خود در بخش «می‌خواهم باردار شوم»، ضمن دریافت اطلاعات لازم برای بارداری موفق، تمامی مشخصات لازم برای یک بارداری موفق را دریافت کنید. اقدام صحیح و به موقع برای باردار شدن .

وارد اپلیکیشن شوید

روی دکمه بالا کلیک کنید و برنامه رایگان Mint را دانلود کنید– دسترسی شما به صفحه اقدام بارداری فراهم شده است. نگران نباش! ما در کنار شما هستیم.

در صورت تجویز پودر فورتومان برای مردان می توانید راهنمایی های لازم را از پزشک نعنا دریافت کنید.

اگر برای شما پودر فورتومان برای مردان تجویز شده است، می توانید راهنمایی های لازم را از قسمت بارداری اپلیکیشن دریافت کنید.

معرفی و بررسی مکمل ساشه پودر فرتومان

پودر ساشه فرتو من فرتو من فرتو من 15 یکی از مکمل های مولتی ویتامین است که به صورت خوراکی برای آقایان مصرف می شود. این مکمل برای تقویت و حفظ قوای جنسی و همچنین افزایش باروری مردانی که وارد بازار می شوند در نظر گرفته شده است سلامت جنسی بود.

وجود ترکیبات موثر دارویی و گیاهی مناسب برای سیستم جنسی مردان، Sarthe Fortoman را به نوع دیگری تبدیل کرد. مکمل هایی برای تقویت جنسی به رسمیت شناخته شود. ترکیب مورد استفاده در این تقویت کننده مولتی ویتامین به شرح زیر است:

 • ال-آرژنین: 4000 میلی گرم (-)
 • ال-کارنیتین: 2000 میلی گرم (-)
 • فروکتوز: 1000 میلی لیتر داغ (-)
 • عصاره جینسینگ کره ای: 100 میلی گرم (-)
 • لیکوپن: 1 میلی گرم (-)
 • روی: 15 میلی گرم (136 درصد از نیاز روزانه بدن)
 • مس: 1500 میکروگرم (167 درصد از نیاز روزانه بدن)
 • سلنیوم: 100 میکروگرم (182 درصد از نیاز روزانه بدن)
 • ویتامین D3: 200 واحد بین المللی (33 درصد از نیاز روزانه بدن)
 • ویتامین E: 24 واحد بین المللی (70 درصد نیاز روزانه بدن)
 • ویتامین C: 120 میلی گرم (133 درصد از نیاز روزانه بدن)
 • ویتامین B1: 1/1 میلی گرم (122 درصد از نیاز روزانه بدن)
 • ویتامین B2: 1.4 میلی گرم (155 درصد از نیاز روزانه بدن)
 • ویتامین B6: 1.4 میلی گرم (108٪ از نیاز روزانه بدن)
 • ویتامین B12: 3 میکروگرم (167 درصد از نیاز روزانه بدن)
 • اسید فولیک: 400 میکروگرم (100 درصد نیاز روزانه بدن)
 • بیوتین: 50 میکروگرم (167 درصد از نیاز روزانه بدن)
 • اسید پانتوتنیک: 6 میلی گرم (120 درصد از نیاز روزانه بدن)
 • نیاسین: 16 میلی گرم (133 درصد از نیاز روزانه بدن)

سلامت جنسی نوعی سلامتی است

سلامتی انواعی دارد که شامل سلامت جسمانی، سلامت روان، سلامت معنوی، فرهنگی، اجتماعی، مالی و محیطی می شود. همچنین همه این انواع بر یکدیگر تأثیر می گذارند. برای مثال اگر قصد بارداری دارید و به روش های لقاح تایید شده و سالم (سلامت جسمانی) دسترسی دارید، از اینکه می توانید به هدف خود (سلامت عاطفی) برسید، احساس راحتی و خوشحالی خواهید کرد و این آرامش به شما کمک خواهد کرد. از جنسیت خود راضی هستید (سلامت جنسی).

توجه داشته باشید که سلامت جنسی به اندازه سایر انواع سلامت مهم است. البته درجه اهمیت برای هر فردی متفاوت است. ممکن است سلامت جنسی برای شما چندان مهم نباشد یا برعکس، بسته به اینکه در کجای جهان متولد و بزرگ شده اید.

به عنوان مثال، صحبت کردن با یک خانواده در مورد یک سرماخوردگی ساده ممکن است مشکلی نباشد، در حالی که موضوع سلامت جنسی می تواند چالش برانگیز باشد که نمی توانید در ملاء عام به آن بپردازید.

مهم نیست که به چه فرهنگی تعلق دارید، در این بخش از مقاله در مورد سلامت جنسی با دیدگاه مثبت خواهیم نوشت. در این بخش می توانید در مورد سلامت جنسی اطلاعات بیشتری کسب کنید و در نتیجه فرصت بهتر و بیشتری برای بالا بردن آگاهی خود از بهبود کیفیت زندگی جنسی داشته باشید و نتیجه بگیرید که سلامت جنسی بخشی طبیعی از وجود انسان است.

وقتی صحبت از سلامت جنسی به میان می‌آید، ارائه ساده‌ترین امکانات برای افزایش لذت جنسی، رژیم غذایی مناسب برای بهبود عملکرد جنسی و ارتقای دید مادام‌العمر نسبت به هویت جنسی است.

با برخی از ترکیبات موثر پودر فورتومان آشنا هستید

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، برخی از مهم ترین مواد برای بازگرداندن باروری و افزایش قدرت جنسی مردان به این مکمل اضافه شده است.

ال-آرژنین ال-آرژنین

ال کارنیتین Sacht Fortman مشکلات نعوظ را حل می کند.

ال کارنیتین Sacht Fortman مشکلات نعوظ را حل می کند.

ال آرژنین یک آمینو اسید است که به باز شدن ماهیچه های رگ های خونی کمک می کند. مصرف خوراکی این ماده در کنترل مشکلات نعوظ در مردان اثر مفیدی دارد. باید اضافه کنیم که نعوظ به دلیل تجمع خون در رگ های آلت تناسلی رخ می دهد و اگر این رگ ها مسدود شوند نعوظ با بیماری هایی همراه خواهد بود.

ال آرژنین به عنوان مکمل، هم به صورت خوراکی و هم به عنوان پماد موضعی استفاده می شود. از طریق تزریق داخل وریدی نیز تجویز می شود.

از آنجایی که نقش بازکننده رگ‌های خونی را دارد، بسیاری از افراد از نوع خوراکی (قرص) آن برای درمان مشکلات قلبی و اختلال نعوظ استفاده می‌کنند.

اثبات علمی

تحقیقات در مورد استفاده از ال آرژنین برای موارد خاص حقایق زیر را نشان می دهد:

آنژین صدری (درد قفسه سینه و نشانه بیماری قلبی) – طبق مطالعات انجام شده، این ماده علائم آنژین را کاهش می دهد و کیفیت زندگی افراد مبتلا به درد قفسه سینه خفیف تا شدید را بهبود می بخشد.

فشار خون بالا – مطالعات متعدد نشان داده است که قرص ال-آرژنین بلع در کاهش فشار خون در افراد سالم، افراد مبتلا به فشار خون متوسط ​​و دیابت موثر است. ناگفته نماند که به نظر می رسد تزریق این ماده باعث کاهش فشار خون حتی در افراد مبتلا به فشار خون بالا می شود.

فشار خون بالا در دوران بارداری – مطالعات متعدد نشان داده است که تزریق ال آرژنین می تواند فشار خون را در زنان باردار مبتلا به فشار خون بالا کاهش دهد.

پره اکلامپسی– تزریق این ماده ممکن است در کاهش فشار خون زنان باردار با مشکلات بارداری موثر باشد. مطالعات دیگر نشان می دهد که مصرف قرص ال آرژنین در پیشگیری از پره اکلامپسی در زنان باردار موثر است.

اختلال نعوظ – مصرف قرص ال آرژنین در بهبود عملکرد جنسی مردان مبتلا به اختلال نعوظ به دلیل مشکلات جسمانی موثر است.

اختلال گردش خون (PAD) – با مصرف قرص یا تزریق این ماده در کوتاه مدت، پتانسیل بهبود علائم و جریان خون در افراد مبتلا به مشکلات گردش خون وجود دارد.

ال کارنیتین ال کارنیتین

این آنتی اکسیدان طبیعی نقش بسیار مهمی در بلوغ اسپرم در دستگاه تناسلی مردان دارد. با تامین انرژی اسپرم، تحرک آن و فرآیند اسپرم زایی (بلوغ اسپرم) به خوبی انجام می شود. بنابراین پودر ال کارنیتین فورتومان نقش حیاتی در تولید انرژی دارد افزایش تحرک اسپرمفعالیت متابولیک و در نهایت باروری مردانه دارد.

اسید فولیک در کیسه اسید فولیک

تحت بررسی دلایل ناباروری مردانهیکی از دلایل کاهش کیفیت اسپرم، متابولیسم بالای هموسیستئین در بدن آنهاست. این یک محصول متابولیک است که با تجزیه پروتئین ها آزاد می شود. اما با تجمع این محصول جریان خون در بیضه ها قطع شده و تعداد اسپرم ها کاهش می یابد.

عصاره جینسینگ کره ای

در طب گیاهی، جینسینگ کره ای و افزایش میل جنسی ارتباط نزدیکی با هم دارند. البته این گیاه بسیار موثر فقط برای آقایان تجویز نمی شود. بلکه زنان برای اهدافی مانند افزایش قوای جنسی، افزایش قدرت جنسی در سنین بالا، مدیریت و کنترل علائم بعد از قاعدگی این گیاه به طور موثر استفاده می شود.

کاربرد اصلی جینسینگ کره ای افزایش جریان خون به اندام تناسلی و همچنین حل مشکلات مربوط به ناتوانی جنسی است. علاوه بر این، ساشه جینسینگ قرمز فورتومان نقش موثری در کاهش استرس دارد. همانطور که می دانید استرس یکی از دلایل جلوگیری از رابطه جنسی و باروری در مردان و زنان است.

سلنیوم سلنیوم

سلنیوم در تولید اسپرم سالم نقش دارد. با تولید اسپرم طبیعی، احتمال باروری تخمک زن بیشتر می شود.

روی روی

یکی دیگر از مواد مهم مکمل های فرمونی روی است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

یکی دیگر از مواد مهم مکمل های فرمونی روی است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

روی (آهن) بعد از آهن در بدن به وفور یافت می شود. نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی دارد و اثرات مهمی بر ساختار سلولی و ترمیم بافت دارد. این ماده به بهبود شادابی پوست و کاهش ریزش مو کمک می کند. افزایش اشتها یکی دیگر از اثرات مصرف روی است.

چگونه از پودر فورتومان استفاده کنیم؟

پودر فورتومان را یک بار در روز در حدود یک لیوان آب حل کنید. این مکمل خوراکی در بسته بندی پانزده تایی و با طعم پرتقال تهیه شده و در داروخانه مصرف کننده موجود می باشد.

مکمل ساشه فورتوم یک مکمل خوراکی است و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان بیماری تجویز نمی شود. دوز تجویز شده را بدون اطلاع پزشک یا داروساز تغییر ندهید.

عوارض ساشه فورتوم

به طور کلی مکمل های غذایی عوارض زیادی برای فرد و سلامت او ندارند. در صورت بروز علائم، این عوارض خفیف بوده و مصرف پرخطر پودر فورتومان تا به امروز گزارش نشده است.

در صورت وجود هر یک از موارد زیر، باید مصرف مکمل را متوقف کنید:

◄ بروز آلرژی هنگام مصرف مکمل ها

همزمان مصرف همزمان ساشه فورتومان با دارو. ناگفته نماند که اگر از مکمل های خوراکی دیگری استفاده می کنید، باید به پزشک خود اطلاع دهید.

پایان بخش

امروزه یکی از دغدغه های زن و مرد ارتقای سلامت جنسی در همزیستی است. هدف بسیاری از تولیدکنندگان دارو و مکمل های غذایی تولید انواع مکمل های خوراکی برای قوای جنسی را افزایش می دهد اقدام کردند.

بنابراین مکمل هایی مانند پودر فورتومان به لطف وجود ترکیبات دارویی موثر، نقش مهمی در بهبود باروری مردان ایفا می کنند. بنابراین، مکمل ساچت فورتوم برای رفع نیازهای سلامت جنسی و باروری مردان طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید