اجرای برنامه های تابستانی در تهران


اجرای برنامه های تابستانی در تهران

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اجرای برنامه های نشاط اجتماعی در پایتخت برای تابستان امسال خبر داد.


به گزارش ایلنا، محمدامین توکلی زاده با بیان اینکه برنامه های تابستانی شهرداری در ابعاد مختلف و برای برخی اقشار خاص پیش بینی شده است، گفت: تلاش ما بر این بوده که برنامه های اوقات فراغت عمومی در تابستان در نظر گرفته شود.


معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران نیز گفت: در تابستان 1401 برای چهار حوزه برنامه در نظر گرفته ایم.


وی با اشاره به گروه های هدف خاطرنشان کرد: اولین گروه هدف خانواده ها هستند و تلاش می کنیم در حوزه نشاط اجتماعی برنامه هایی با محوریت خانواده اجرا کنیم.


توکلی زاده با بیان اینکه بانوان دومین گروه هدف ما هستند، تاکید کرد: در این راستا نیازمند تدارک برنامه های ویژه بودیم که با همکاری اداره کل امور بانوان شهرداری تهران برنامه ریزی شد.


وی افزود: نوجوانان سومین گروه هدف برنامه های نشاط اجتماعی در تابستان 1401 هستند که از ابتدای این دوره مدیریت شهری برنامه ریزی کرده ایم که این گروه در تابستان توسعه یابد.


توکلی زاده جامعه معلولان و سالمندان را چهارمین گروه هدف خواند و افزود: برنامه های این چهار مقوله تدوین و در اختیار کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران قرار گرفته است.


وی همچنین تصریح کرد: کمیسیون نکات و ایرادات بعدی را مطرح کرد که این ایرادات در حال اصلاح است و مجددا برای تصویب نهایی به کمیسیون ارائه می شود.


معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: پس از تصویب نهایی طرح ها در کمیته، اطلاعات لازم را از جزئیات طرح ها خواهیم داشت.


وی افزود: محور اصلی برنامه ها برپایی جشنواره ها و مسابقات است. هدف ما این است که بتوانیم این رویدادهای فرهنگی را در سراسر پایتخت برگزار کنیم تا اوقات فراغت شاد و پرباری را برای شهروندان ایجاد کنیم.


به گزارش سایت شهر، توکلی زاده گفت: این جشنواره ها در محله، محله، ناحیه و به طور کلی برنامه ریزی شده است و علاوه بر آن سعی شده فرصت هایی برای برگزاری برنامه ها در نظر گرفته شود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید