اجرا و تکمیل پروژه های فنی و بهسازی شهری در پایتخت در اولویت قرار دارد


اجرا و تکمیل پروژه های فنی و بهسازی شهری در پایتخت در اولویت قرار دارد


به گزارش ایلنا، در برنامه های امسال سازمان محوطه سازی شهرداری تهران، ساماندهی، بهبود و ارتقای کیفی چند منطقه کلیدی شهر تهران از جمله پیاده راه صالحیه تجریش، کوچه شهرستانی ها در امام زمان (عج). میدان حسین، تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند و ضمن رفع مشکلات و آسیب های موجود، کیفیت تردد و استفاده از محیط شهری در این مکان ها افزایش می یابد.


رضا صیادی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: علاوه بر فعالیت ها و رویدادهای فرهنگی و شهری در حال انجام، پروژه های فنی، بهسازی و سازمانی از اولویت های عملیاتی این سازمان در سال جاری است. .


وی با تاکید بر حفظ و تقویت هویت شهری گفت: مرمت، نگهداری و توسعه کاربری بناهای تاریخی یکی از وظایف این سازمان است که در حوزه فنی و طراحی شهری است.


صیادی با اشاره به نقش ورودی ها و میادین شهر در تعریف هویت و تصویر آن در ذهن شهروندان، خاطرنشان کرد: ساماندهی و بهسازی میادین مهم شهری مانند میدان ولی عصر (عج)، ونک، محمدیه، رازی و… پس از راه اندازی مسابقات طراحی و طی مراحل قانونی، ساخت ورودی های پایتخت را نیز نهایی خواهد کرد.


بر اساس گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، صیادی تاکید کرد: بهبود فضا و منظر شهر به ویژه در ساختمان های عمومی و خدماتی شهر تهران می باشد. اجرا شده در قالب چندین پروژه ساختمانی؛ همچنین تا پایان سال با توجه ویژه به موقعیت یابی و توجه به نیازهای شهروندان، ساخت سرویس بهداشتی در 20 نقطه شهر به اتمام می رسد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید