احداث مخزن اضطراری در 374 محله تهران / تسریع در پروژه های نصب و بهره برداری از مخازن


احداث مخزن اضطراری در 374 محله تهران / تسریع در پروژه های نصب و بهره برداری از مخازن

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان شورای اسلامی شهر تهران گفت: در تهران در 374 محله آب اضطراری برای رفع بخشی از نیاز شهروندان در مواقع بحران در حال احداث است.


به گزارش ایلنا، بازدید از عملیات اجرایی ساخت و نصب مخازن توزیع آب اضطراری ضد لرزه تهران در محل پارک فتح محدوده شهرداری منطقه 14 تهران با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران. ، مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز تهران، مدیرعامل آبفا استان و معاونین و روسای شهرداری منطقه 14.

مهدی پیرهادی با اشاره به کاهش منابع آبی و نزولات جوی در استان تهران و لزوم مدیریت مصرف همگان، گفت: طی جلسات مکرر با سازمان آبفای استان تهران و اجرای اقدامات موثر در 25 حوزه مهم ترین آنها بود. پروژه هایی برای نصب و راه اندازی مخازن آب اضطراری در تهران است.

وی افزود: با تکمیل جاده کمربندی قمر بنی هاشم، اتفاق مهمی در حوزه تامین آب استان تهران رخ داده است.

به گزارش روابط عمومی آبفا، در حاشیه این بازدید مهندس صالحی مدیر عامل آبفا منطقه 4 با توجه به اهمیت احداث مخازن آبرسانی اضطراری و توسعه فیزیکی مناسب این مخازن، افزود: موقعیت مکانی نقاط هکتاری با هماهنگی شبکه آب استانی و مشاوران فنی پروژه نهایی شده و از ابتدای سال 1401 در دستور کار عملیات اجرایی قرار گرفته است. پیشرفت و 3 تانک در محل های پیش بینی شده پارک های فتح، شاهد و گلگشت نصب شد.

همچنین بر اساس اعلام شرکت آب و فاضلاب استان تهران مبنی بر احداث 50 مخزن اضطراری آب استان توسط شرکت آب و فاضلاب منطقه 4، این شرکت برنامه ریزی های لازم را انجام داده و از اوایل سال 1401 شروع به کار کرد. شروع عملیات اجرایی


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید