ادعای کذب مائی در رسانه ها مبنی بر مرگ یک زندانی امنیتی در کرمانشاه


ادعای کذب مائی در رسانه ها مبنی بر مرگ یک زندانی امنیتی در کرمانشاه

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه بر خلاف ادعای رسانه های معاند علت مرگ یک زندانی امنیتی در کرمانشاه را خودکشی اعلام کرد.


به گزارش ایلنا، شهرام کرمی، دادستان و دادستان انقلاب مرکز استان کرمانشاه امروز (۲۲ تیر) در جمع خبرنگاران با اشاره به فضای اخیر ایجاد شده توسط رسانه های معاند در خصوص مرگ یک زندانی امنیتی در کرمانشاه گفت: رسانه های معاند اخیراً هدف حمله و تبلیغات سیاسی قرار گرفته است. یک رسانه علیه جمهوری اسلامی ایران ادعای کذبی درباره علت مرگ یک زندانی امنیتی در کشورمان مطرح کرد.


وی ادامه داد: اس.ب. زندانی امنیتی دوم اردیبهشت ماه سال گذشته به ظن عضویت در گروهک تروریستی “پاک” دستگیر و سپس با صدور حکم قطعی مبنی بر عضویت در گروهک های ضد نظام در زندان پاوه محبوس شد. .


دادستان کرمانشاه تصریح کرد: این زندانی پس از گذراندن یک سوم محکومیت حبس با آزادی مشروط و در سلامت کامل جسمانی در تاریخ 29 اردیبهشت 1301 از زندان پاوه آزاد شد اما بنا به گزارش نهادهای امنیتی وی پس از آزادی در 16 خرداد خرید. و با استفاده از قرص برنج در منطقه مهدیه (دره دراز) کرمانشاه خودکشی می کند.


وی خاطرنشان کرد: بر اساس تحقیقات اداره کل پزشکی قانونی استان، جسد این فرد با علائم مسمومیت با قرص مورد کالبد شکافی قرار گرفت که نتیجه آن به زودی اعلام می شود.


کرمی یادآور شد: متأسفانه رسانه معند برای نشان دادن چهره ضد حقوق بشری کشورمان با انتشار اخبار و ادعاهای کذب، علت مرگ این زندانی سیاسی را تزریق اشتباه در زندان اعلام کرد در حالی که این فرد خارج از زندان است. زندان و به خاطر او خودکشی کرد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید