ارائه تورهای منحصر به فرد آفریقای جنوبی


ارائه تورهای منحصر به فرد آفریقای جنوبی


اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید و به دنبال آژانسی حرفه ای هستید که حداقل 20 سال تجربه در زمینه برگزاری تورهای خارج از کشور بدون واسطه داشته باشد، این مقاله را تا انتها بخوانید و در نهایت گزینه ای حرفه ای برای سفر به خارج از کشور خواهید داشت. خارج از کشور


دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری یک راهنمای سفر مستقیم و بدون واسطه از کانادا، برزیل، آرژانتین، شیلی، کوبا، آفریقای جنوبی، تور کنیاتور اسپانیا، تور هلند، تور فرانسه، تور ژاپن و تور کره جنوبی.


با راهنمای تور به اسپانیا سفر کنید


اسپانیا کشوری متنوع با مناطق مختلف برای بازدید است. از سواحل آفتابی کوستا دل سول گرفته تا شهرهای تاریخی مادرید و بارسلون، اسپانیا یک مقصد ایده آل برای گردشگران است.


52


تور در اسپانیا قبل از پایان در مادرید، شما را به برخی از زیباترین مکان های برزیل، از جمله ریودوژانیرو و سالوادور می برد. در این سفر با فرهنگ و تاریخ این دو کشور آشنا خواهید شد.


اسپانیا کشوری متنوع با مناطق مختلف برای بازدید است. از سواحل آفتابی کوستا دل سول گرفته تا شهرهای تاریخی مانند مادرید و بارسلون، اسپانیا یک مقصد ایده آل برای گردشگران است. این تور شما را به برخی از زیباترین مکان های برزیل، از جمله ریودوژانیرو و سالوادور می برد، قبل از پایان در مادرید، جایی که می توانید برزیل را کشف کنید.


تجربه اقامت در شهر بارسلون اسپانیا


بارسلون شهری پر جنب و جوش و ثروتمند با بیش از دو هزار سال تاریخ است. بارسلونا به عنوان پایتخت کاتالونیا از دیرباز مرکز مهم فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در اروپا بوده است. این شهر به خاطر باشگاه بارسلونا و ورزشگاه نیوکمپ که بزرگترین ورزشگاه اروپا است، شناخته شده است. این شهر همچنین خانه معروف ساگرادا فامیلیا و پالائو د لا مو گائودی است.


تجربه اقامت در تنریف اسپانیا


تنریف یکی از جزایر قناری است و در اقیانوس اطلس در سواحل غرب آفریقا واقع شده است. این شهر به خاطر گردشگری، گل های آفتابگردان و آب و هوای معتدلش شناخته شده است.


تجربه اقامت در شهر Benalmadena اسپانیا


Benalmadena، شهری در استان مالاگا، یک مقصد گردشگری محبوب است. با آب و هوای آفتابی در تمام طول سال، سواحل شنی و زمین های گلف، مردم را از سراسر جهان به خود جذب می کند.


تجربه اقامت در شهر والنسیا اسپانیا


والنسیا به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در اروپا، شهری است که به خاطر هنرش مشهور است. فضای صمیمی شهر، تاریخ غنی و فعالیت های فرهنگی متعدد تنها بخشی از جاذبه های این شهر است.


تجربه اقامت در شهر مالاگا اسپانیا


مالاگا یک شهر ساحلی در اندلس اسپانیا است که در کوستا دل سول در دریای مدیترانه واقع شده است. مالاگا یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در اروپا است که سالانه بیش از 8 میلیون بازدید کننده را به خود جذب می کند.


با راهنمای سفر به ژاپن سفر کنید


ژاپن کشور تضادها، با تاریخی غنی، فرهنگی جذاب و زبانی منحصر به فرد است. این مقاله نکات مفیدی برای سفر به ژاپن در اختیار شما قرار می دهد


53


سرزمین طلوع خورشید یکی از محبوب ترین مقاصد در جهان است. با تاریخ غنی، فرهنگ جذاب و زبان منحصر به فردش، سخت نیست که بفهمیم چرا افراد زیادی به این کشور کشیده شده اند. ژاپن چیزی برای همه دارد: از معابد و زیارتگاه های باستانی گرفته تا شهرهای مدرن. از چشمه های آب گرم گرفته تا بازارهای شلوغ؛ از کوه های پوشیده از برف گرفته تا سواحل شنی.


برای اینکه سفرتان تا حد امکان بدون استرس باشد، مهم است که از قبل برنامه ریزی کنید و قبل از تاریخ حرکت در ژاپن درباره کارهایی که باید انجام دهید تحقیق کنید. این مقاله ارائه خواهد کرد


فرهنگ ژاپنی یکی از پیچیده ترین و پیچیده ترین فرهنگ های جهان است. با بسیاری از گویش های منطقه ای، غذاهای سنتی و آداب و رسوم منحصر به فرد، سازگاری با زندگی در ژاپن می تواند دشوار باشد. اوزاکا یک شهر ساحلی پر جنب و جوش با فضایی آرام و غذاهای باورنکردنی است.


تجربه زندگی در توکیو، ژاپن


اوزاکا بزرگترین شهر ژاپن است و بیش از 2.7 میلیون نفر جمعیت دارد. وقتی از اوزاکا بازدید کردم، از تمیزی و امنیت آن شگفت زده شدم. مردم محلی نیز بسیار مهمان نواز هستند و تمام تلاش خود را برای کمک به درک شهر و فرهنگ آن به کار می گیرند.


اوزاکا شهری پر جنب و جوش و هیجان انگیز است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. من این فعالیت ها را هنگام بازدید توصیه می کنم:


تجربه زندگی در کیوتو، ژاپن


کیوتو، پایتخت باستانی ژاپن، به خاطر مکان های فرهنگی و معنوی خود مشهور است. کیوتو با بیش از 1500 معبد و زیارتگاه، بیش از هر شهر دیگری در ژاپن دارد. این شهر همچنین یک گنجینه تاریخی با کاخ ها، باغ ها و خانه های سبک سنتی است.


تجربه زندگی در اوزاکا، ژاپن


زندگی در اوزاکا شبیه هیچ شهر دیگری نیست. در این کلان شهر شلوغ، شلوغی شب به شلوغی روز تبدیل می شود و دست کم تجربه جذابی است. از تماشای شکوفه‌های گیلاس در یکی از معروف‌ترین پارک‌های ژاپن گرفته تا کاوش در کیوتو و توکیو با بودجه کم، فرصت‌های زیادی برای بازدیدکنندگان وجود دارد تا تجربه‌ای اصیل ژاپنی داشته باشند.


اقامت در هیروشیما، ژاپن


شهر هیروشیما در غرب ژاپن واقع شده است. این شهر 1.27 میلیون نفر جمعیت دارد و مرکز استان هیروشیما است. اگر به دنبال تاریخ هستید، این جایی است که باید بروید! پارک یادبود صلح شامل مکان‌های جالبی برای بازدید است، از جمله گنبد A-Bomb، که یکی از تنها دو ساختمانی بود که از انفجار بمب اتمی جان سالم به در برد.
پایان رپورتاژ تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید