ارائه قرص X-ID و اثرات آن در بهبود روابط زناشویی (راهنمای استفاده از مکمل) – نعنا


احتمالاً شما از آن دسته زوج هایی هستید که مدت هاست در روابط زناشویی خود دچار مشکل شده اند و احساس می کنند مانند گذشته رابطه جنسی ندارید. جای نگرانی نیست! با مطالعه این مقاله و مراجعه به یک متخصص جنسی می توانید به راحتی بر این مشکل غلبه کنید. پس از شنیدن سخنان شما و بررسی رابطه جنسی شما، درمانگر یکی از آنهاست انواع مکمل ها او برای شما قرص های X-ID را تجویز می کند. روزهای پرشور و عاشقانه دوباره زنده خواهند شد!

وارد اپلیکیشن شوید

همچنین می توانید استفاده کنید اپلیکیشن Mint را به صورت رایگان دانلود کنید به بخش سلامت جنسی اپلیکیشن دسترسی پیدا کنید و بر اساس پاسخ هایی که به چند سوال خاص می دهید، رژیم غذایی تقویت قوای جنسی برای شما و همسرتان تطبیق داده می شود.

برای بهبود سلامت جنسی خود روی کمک برنامه Mint حساب کنید!

برای بهبود سلامت جنسی خود روی کمک برنامه Mint حساب کنید!

معرفی تبلت های X-ID

Golden Life X-Ade کنسانتره ای از ویتامین ها، مواد معدنی و گیاهان است. این یک مکمل خوراکی با هدف است افزایش میل جنسی زنان و مردان و همچنین بهبود باروری مردان و زنان.

باید اضافه کرد که در زندگی مدرن و پیچیده امروزی عامل استرس و اضطراب به دو اهرم تاثیرگذار بر روابط زناشویی تبدیل شده اند. کاهش کیفیت زندگی جنسی بین زوجین حتی آنها را به مرز طلاق عاطفی و در نهایت طلاق می رساند.

خوشبختانه مکمل هایی مانند قرص X-ID با هدف جبران کمبود مواد مغذی و افزایش عملکرد جنسی با تقویت مجدد پیوند عاطفی و جنسی بین زن و شوهر تولید می شود.

علاوه بر استرس‌ها و فشارهای روانی بی‌شماری، عواملی مانند سیگار کشیدن و مصرف کافئین نیز کاهش میل جنسی و شروع اختلال در باروری مرد را تشدید می‌کند. بنابراین استفاده از تبلت X-ID در رسیدگی به چنین شرایطی موثر است.

مکمل های X-ID چه اجزایی دارند؟

مجموعه ای از ویتامین ها و مواد معدنی زیر، مکمل تقویت کننده X-ID را به یکی از گزینه های درمانی مورد نظر پزشکان تبدیل می کند. افزایش عملکرد جنسی تبدیل جفت:

ویتامین های گروه B (B2، B3 و B6)

توجه داشته باشید که ویتامین های این گروه به بهبود چرخه متابولیک بدن و در نهایت تامین انرژی برای رابطه جنسی کمک می کند. مصرف این قرص باعث تولید هورمون و افزایش میل جنسی زوجین می شود.

ناگفته نماند که ویتامین B3 با گشادی عروق خونی و افزایش خون رسانی به اندام های تناسلی در افزایش میل جنسی و بهبود برانگیختگی و لذت تأثیر بسزایی دارد. علاوه بر این، ویتامین B6 به تنظیم هورمون های جنسی، بهبود تخمک گذاری در زنان و تولید اسپرم در مردان کمک می کند.

ویتامین E و روی در قرص X-ID

ویتامین E موجود در XID به افزایش تحرک اسپرم کمک می کند.

ویتامین E موجود در XID به افزایش تحرک اسپرم کمک می کند.

این دو ترکیب آنتی اکسیدانی با تولید هورمون های جنسی نقش بسیار مهمی در افزایش میل جنسی و بهبود باروری مردانه و زنانه دارند.

خوب است بدانید که ویتامین E نه تنها از اسپرم در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت می کند بلکه باعث افزایش آن نیز می شود تحرک و تعداد اسپرم موثر است. ناگفته نماند که این مکمل خوراکی روند ارگاسم زنانه و لذت جنسی را در مردان بهبود می بخشد.

همچنین در مورد ماده معدنی روی (روی) لازم است بدانید که کمبود این ماده معدنی در بیش از 5 درصد مردان به دلیل تغذیه نامناسب و ناسالم و کمبود روی در خاک ایران گزارش شده است.

باید اضافه کنیم که غده پروستات بیشترین مقدار روی را دارد و این ماده در قرص XID در قسمت های مهمی مانند باروری مردان، عملکرد غده پروستات و تحرک اسپرم نقش دارد. علاوه بر این، پزشکان تشخیص دادند که یکی از دلایل سرد مزاجی زنان در رابطه جنسی، کمبود روی است.

منیزیم

بهبود متابولیسم بدن، تنظیم عملکرد آنزیم ها و افزایش انرژی از جمله اثرات مصرف منیزیم است. علاوه بر این، مکمل منیزیم موجود در X-ID باعث تقویت عضلات و کنترل استرس می شود.

جینسینگ کره ای

این گیاه باستانی نه تنها گردش خون را در اندام های تناسلی مردان و زنان افزایش می دهد، بلکه در کاهش استرس نیز تأثیر مفیدی دارد.

جینسینگ سیبری

جینسینگ سیبری نقش افزایش قدرت بدنی در برابر فشارهای جسمی و روحی را دارد. ترکیبات این گیاه باعث افزایش میل جنسی مردان و رفع خستگی، بهبود عملکرد قلب، بهبود حافظه، رفع بی خوابی و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

گیاه خار مریم

خوب است بدانید که ترکیب استروئیدی موجود در میوه این گیاه باعث افزایش تولید هورمون های جنسی، افزایش انرژی و افزایش گردش خون در اندام های تناسلی مردان و زنان می شود.

گیاه بز شاخدار (اپیدمیوم)

گیاه بز شاخدار در درمان اختلال نعوظ در مردان موثر است.

گیاه بز شاخدار در درمان اختلال نعوظ در مردان موثر است.

خوشبختانه گروهی از شرکت کنندگان در ترکیبات قرص X-ID دست به دست هم دادند تا روند افزایش گردش خون، بهبود میل جنسی مردانه و زنانه و همچنین بهبود را بهبود بخشند. اختلال در نعوظ در مردان اتفاق می افتد. گیاه بز شاخدار نیز بخشی از این مجموعه قدرتمند است.

عملکرد مکمل ارتقاء X-ID

همانطور که تا این قسمت از مقاله خوانده اید، این مکمل غذایی دارای ویژگی های قابل توجهی است که توصیه می کنیم در فهرستی به یاد داشته باشید:

  • افزایش گردش خون در اندام تناسلی
  • رفع اختلالات جنسی
  • افزایش لذت جنسی و ارگاسم
  • از بین بردن اختلال نعوظ و بیماری زن را تحریک نمی کند از
  • تقویت عضلات و کنترل استرس
  • تنظیم هورمون های جنسی

قرص XID یک مکمل خوراکی است و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان تجویز نمی شود.

هشدار در مورد استفاده از مکمل های تقویت کننده

◄ اگر از داروهای رقیق کننده خون، استروژن، دیابت و داروهای ضد صرع استفاده می کنید، باید قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود صحبت کنید.

زنان باردار یا شیرده باید این دارو را زیر نظر پزشک یا ماما مصرف کنند.

◄ مقدار مصرف یک قرص در روز همراه با غذا می باشد. هرگز دوز را افزایش ندهید و در صورت لزوم ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

من با تو صحبت میکنم

بسیاری از زوج ها نگران تداوم مشکلات در روابط جنسی خود و بروز مشکلات جدی تر در زندگی زناشویی و به طور کلی ازدواج هستند. خوشبختانه، بسیاری از مکمل‌های تقویت‌کننده برای بهبود عملکرد جنسی و از بین بردن بیماری‌های مرتبط وارد بازار شده‌اند. با هدف افزایش گردش خون در اندام های تناسلی، افزایش انرژی، تقویت عضلات و کنترل استرس، قرص های X-ID یکی از گزینه های کنترل مشکلات جنسی در زندگی زناشویی تجویز می شود.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید