ارتقای آمادگی جسمانی و توسعه علمی ورزش اولویت تربیت بدنی ارتش است


ارتقای آمادگی جسمانی و توسعه علمی ورزش اولویت تربیت بدنی ارتش است

معاون هماهنگ کننده ارتش تاکید کرد: ارتقای آمادگی جسمانی و آموزش کارکنان به صورت علمی و اصولی از اولویت های تربیت بدنی ارتش است.


به گزارش ایلنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری در دیدار با مسئولان سازمان تربیت بدنی ارتش، ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده، گفت: ما کارکنان ارتش باید آمادگی جسمانی، چابکی و آمادگی لازم و توانایی حمل داشته باشیم. انجام ماموریت های نظامی در شرایط سخت محیطی.” انجام دادن خود به بهترین شکل و یکی از مولفه هایی که بر این تناسب اندام تاثیر می گذارد ورزش است.


وی ادامه داد: ورزش همگانی و همگانی برای همه کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران لازم و ضروری است چرا که علاوه بر تامین سلامت و ارتقای آمادگی جسمانی و رزمی بسیار مفید و موثر است.

به گفته معاون هماهنگ کننده ارتش، امروزه نگاه علمی و اصولی به ورزش در سطح یگان های ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروها و سازمان های تابعه آن وجود دارد.

سیاری با بیان اینکه ورزش های تخصصی و قهرمانی در دستور کار ارتش قرار دارد، گفت: همواره در مسابقات جهانی نظامی (SISM) حضور فعال داشته ایم و ورزشکاران و قهرمانان خوبی را به جامعه ورزش کشور معرفی کرده ایم و در گذشته با کسب عناوین معتبر مسابقات SISM سال گذشته همچنین در سال گذشته نتایج خوبی در عرصه جهانی به دست آوردیم و انتظار داریم با تلاش و برنامه ریزی مناسب سازمان تربیت بدنی ارتش این روند ادامه یابد و نتایج درخشانی کسب شود.

در ادامه این جلسه امیر سرتیپ امیر حسین امیدی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش گزارشی از اهم فعالیت های این سازمان و برنامه های تربیت بدنی آجا در راستای کسب نتایج درخشان برای ورزشکاران ارتش در جهان ارائه کرد. مسابقات نظامی (SISM).


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید