از نظر ایمنی بی نظیرترین کشور دنیا هستیم/ از ظرفیت جزایر کیش و قشم و استان های فارس و بندرعباس در جام جهانی قطر استفاده می کنیم.


از نظر ایمنی بی نظیرترین کشور دنیا هستیم/ از ظرفیت جزایر کیش و قشم و استان های فارس و بندرعباس در جام جهانی قطر استفاده می کنیم.

رئیس فراکسیون ورزش گفت: یکی از انتظارات امروز از ما این است که بتوانیم از فرصت جام جهانی به عنوان یکی از قابلیت های گردشگری ورزشی استفاده کنیم و باید بگویم در بحث ایمنی جای نگرانی نیست. در مورد این موضوع.”


محمدمهدی فرودین در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه اتفاقات اخیر کشور بر کمبود گردشگری در جام حذفی تاثیرگذار است، گفت: اگر بخواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم، باید توجه داشت که تجربه این موضوع را دارد. همچنین نشان داده شده است و مشاهده می شود که هیچ کشوری هم از نظر امنیتی و هم از نظر گردشگری امن تر از جمهوری اسلامی نیست، حتی یک مورد از ورود گردشگری به کشورمان شنیده نمی شود و ناراضی برمی گردد.


رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این نشان می دهد که با توجه به اقتداری که کشورمان در مسائل امنیتی دارد، سایر مسائل به ویژه گردشگری به سمتی می رود که برای توسعه ترسیم شده است.


وی افزود: یکی از انتظارات امروز ما این است که بتوانیم از فرصت جام جهانی به عنوان یکی از قابلیت های گردشگری ورزشی استفاده کنیم.


فرودین تاکید کرد: همه دنیا این را می دانند و وقتی وارد کشور ما می شود به راحتی می تواند از آن مقاصدی برای گردشگری ورزشی یا گردشگری که دارای میراث فرهنگی و منابع طبیعی هستند استفاده کند، شاید استانداردهای لازم را نداشته باشد اما از نظر ایمنی، ما می توانیم ادعا کنیم که منحصر به فرد هستیم.


وی درباره اقدامات فراکسیون ورزش شورای اسلامی در بحث میزبانی کشور در حوزه گردشگری ورزشی یا میراث فرهنگی در جام جهانی قطر گفت: یکی از بزرگترین قابلیت ها در این امر نزدیکی به جزیره است. کیش به کشور قطر.


رئیس فراکسیون ورزش شورای اسلامی ادامه می دهد: 3 وزیر گردشگری، راه، شهرسازی و ورزش مسئول این امر در جلسه ای که در کمیسیون فرهنگی برگزار شد، برنامه های خود را ارائه و آمادگی خود را برای اتخاذ تدابیری برای حضور اعلام کردند. گردشگران خارجی در کشور عزیزمان ایران به ویژه در جزایر کیش و قشم و در استان های فارس و بندرعباس به فکر اقامت در هتل و پذیرایی از گردشگران خارجی بوده است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید