از 0 تا 100 بارداری که شما را برای گسترش خانواده آماده می کند! – نعناع


آیا می خواهید تلاش های شما موفق باشد؟! بنابراین، اولین اصل برای باردار شدن، آگاهی از اهمیت نحوه برخورد تخمک و اسپرم در اندام تناسلی زنانه است. این فقط آغاز است تلاش برای باردار شدن این زوج موفق خواهند بود. اما اگر اطلاعات بیشتری می خواهید و مشتاق هستید از صفر تا صد بارداری را بدانید، از خواندن خط به خط این مقاله غافل نشوید!

چگونه می توانم در کوتاه ترین زمان ممکن باردار شوم؟ 🤰

با استفاده از اپلیکیشن نعنا ظرف 2 تا 6 ماه باردار میشوید😇 میتوانید جنسیت نوزاد، پسر یا دختر آینده خود را انتخاب کنید👶👧 همین الان اپلیکیشن نعنا را نصب کنید و وضعیت شما و همسرتان توسط پزشک بررسی می شود. رایگان باشید و جزئیات را بدانید.

بیش از هشت زوج از هر ده زوج شامل زنان زیر چهل سال می‌شوند که در عرض یک سال موفق به بارداری شده‌اند، مشروط بر اینکه رابطه جنسی منظم و هدفمند داشته باشند. بیش از 9 زوج از هر 10 زوج در طی دو سال به نتیجه رسیدند.

چرا برای صفر تا صد بارداری داشتن رابطه منظم مهم است؟

حتما تعجب می کنید که داستان بارداری را اینگونه شروع می کنیم! اما این حقیقت دارد. اگر می خواهید بدانید منظور ما از داشتن رابطه جنسی منظم محافظت نشده چیست، این جمله را فراموش نکنید:

زن و شوهر باید هر 2-3 روز یکبار رابطه جنسی محافظت نشده داشته باشند. زمان خاصی لازم نیست و نگران نزدیکی نزدیک به تخمک گذاری نباشید. فقط باید مقاربت منظم و مداوم داشته باشید.

البته شناسایی لحظه تخمک گذاری داشتن رابطه مفید است. اما تمرکز اصلی باید روی 2-3 روز رابطه جنسی باشد که شانس باردار شدن شما را چند برابر می کند. فراموش نکنید که اسپرم 2-3 روز در بدن زن زنده می ماند، بنابراین شما همیشه در زمان تخمک گذاری اسپرم تازه آماده خواهید داشت.

با خواندن این بخش، احتمالاً این ذهنیت را دارید که بدون لذت رابطه جنسی خواهید داشت. اما تاکید می کنیم که حتی این رابطه برنامه ریزی شده نیز باید یک شرکت دلپذیر باشد و هرگز از توجه به یکدیگر غافل نشوید. شما در حال تلاش هستید و نباید فقط به باردار شدن فکر کنید.

آغاز یک داستان عجیب و شگفت انگیز!

چرخه قاعدگی از اولین روز سیکل شروع می شود و در روز اول سیکل بعدی به پایان می رسد. بنابراین شروع بارداری از صفر تا صد از این نقطه و در این چرخه است.

تخمک های ماده یک بار در ماه در تخمدان ها بالغ می شوند.

◄ دیواره داخلی رحم ضخیم تر می شود تا محیط برای تخمک های بارور شده آماده شود.

تخمک گذاری زمانی اتفاق می افتد که تخمک رشد می کند و از تخمدان ها آزاد می شود.

◄ در زمان تخمک گذاری، ترشحات دهانه رحم– فاصله واژن تا رحم نازک تر و واضح تر می شود تا اسپرم به راحتی از آن عبور کرده و به تخمک برسد.

◄ مهم ترین قسمت باردار شدن از صفر تا صد همین است اگر رابطه جنسی داریدمیلیون ها اسپرم به سمت دهانه رحم و از آنجا به رحم و سپس لوله های فالوپ شنا می کنند تا به تخمک بالغ برسند.

◄ اگر در زمان تخمک گذاری یا ظرف 24 ساعت اسپرم در بدن زن وجود داشته باشد، احتمالاً تخمک را بارور می کند (هر تخمک فقط توسط یک اسپرم بارور می شود).

لقاح تخمک به معنای حرکت آن به سمت رحم و آغاز تقسیم سلولی است.

هنگامی که تخمک به رحم می رسد، لانه گزینی اتفاق می افتد و در دیواره رحم قرار می گیرد. شروع بارداری از صفر تا صد از این نقطه است! توجه داشته باشید که بسیاری از تخمک های بارور شده در کاشت ناکام مانده و از بدن می افتند.

◄ اگر تخمک بارور نشود به معنای جذب در بدن، افت سطح هورمون و ریزش دیواره رحم است و این به معنای شروع سیکل بعدی خونریزی قاعدگی در سیکل قاعدگی است.

بخشی از بارداری از صفر تا صد مربوط به تخمک گذاری و لقاح تخمک است.

بخشی از بارداری از صفر تا صد مربوط به تخمک گذاری و لقاح تخمک است.

◄ با این شروع کوچک شگفت انگیز از صفر تا صد باردار، اکنون زمان آن است که نقطه به نقطه حرکت کنید مراحل لازم برای باردار شدن دانستن

نکته اول: بهترین زمان برای رابطه جنسی

ببینید، ما دوباره در مورد رابطه جنسی هدفمند می نویسیم. فراموش نکنید که توجه به این نکته شانس باروری شما را افزایش می دهد. سپس هر 2-3 روز یکبار رابطه جنسی محافظت نشده داشته باشید.

رعایت این نکته به شما اطمینان می دهد که اسپرم با کیفیت بالا در زمان تخمک گذاری منتظر تخمک است. به طور کلی، داشتن یک زندگی جنسی فعال به شما کمک می کند بارداری موفقی داشته باشید.

توجه داشته باشید، اگر زمان تخمک گذاری را در چرخه قاعدگی خود بدانید، شانس بیشتری برای داشتن رابطه جنسی هدفمند در روزهای نزدیک به تخمک گذاری خواهید داشت. بنابراین در روزهایی که تخمک آزاد می شود این برنامه را به طور منظم انجام دهید. ناگفته نماند که روزهای تخمک گذاری یعنی بهترین روز باروری من پریود هستم

نکته دوم – بهترین دارو برای باردار شدن

ممکن است تعجب کنید، اما انتخاب داروی مناسب برای باردار شدن حتی بی تاثیر هم نیست. البته در باروری فرقی نمی کند. زیرا مشکل اصلی ریزش مایع منی در داخل واژن است. با ورود اسپرم به سمت دهانه رحم شنا می کند و وارد رحم و سپس لوله های فالوپ می شود تا در نهایت به تخمک بارور شده برسد.

نفوذ عمیق برای رسیدن بهتر اسپرم به تخمک موثر است. بنابراین توصیه می کنیم که پوزیشن خانم زیر یا در حالت سگ باشد.

جالب است که برخی از افراد در مورد بالا نگه داشتن پاهای زن پس از مقاربت نظر دارند زیرا فکر می کنند اسپرم از این طریق بهتر به رحم می رسد. اما ما این را تصحیح می کنیم زیرا این گفته پشتوانه علمی ندارد.

مسیر واژن تا رحم مسیر مستقیمی نیست، بنابراین نباید نگران نرسیدن اسپرم و تلاش مضاعف باشید. اما توصیه می کنیم بعد از پایان رابطه کمی صبر کنید و دراز بکشید.

من با تو صحبت میکنم

روزهای تلاش برای باردار شدن بدون شک یکی از پیچیده ترین و سخت ترین روزهای زندگی مشترک هر زوجی است. اگر در مورد تشکیل خانواده جدی هستید، باید شانس باردار شدن را بدانید و آماده باشید تا تمام جزئیات را رعایت کنید.

منبع: تامی

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید