استراتژی بازاریابی سنی برای معرفی محصولی خاص برای کودکان


از شخصیت پردازی تا بسته بندی جذاب

در سال‌های اخیر به دنبال افزایش توصیه‌های پزشکان برای مصرف غذاها و نوشیدنی‌های طبیعی، استفاده از محصولات طبیعی به‌ویژه در گروه سنی کودکان رواج بیشتری یافته است. با توجه به این مشکل، بازار آب میوه های طبیعی در حال رشد است و رقابت زیادی در آن وجود دارد.

سان اچ به عنوان پیشرو در بازار نوشیدنی ایران پیشرو در این زمینه بوده و محصولی 100% طبیعی و بدون شکر افزوده را روانه بازار کرده است. جالب اینجاست که سونیچ فقط آب میوه های طبیعی برای نوزادان درست نکرد و گام های خلاقانه ای برای پرورش و تشویق نوزادان به استفاده از آب میوه های طبیعی برداشت. در زیر با محصول کودکان سان اچ و اقدامات سان اچ برای تشویق کودکان به مصرف آب میوه های طبیعی آشنا خواهید شد.

آبمیوه 100% طبیعی با طعم سن اچ.

پس از تحقیقات و تلاش‌های فراوان، سان اچ یک نوشیدنی کودکانه تولید شده از آبمیوه 100% بدون شکر افزوده را روانه بازار کرده است.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی سان اچ، پس از تحقیقات گسترده بازار در زمینه محصولات کودک و همچنین تحقیق در مورد بازارهای جهانی و شرکت در کارگاه های تخصصی خارج از کشور، سان اچ فرمول تولید آب میوه و شیره بچه را به دست آورد. در جدیدترین محصول کودک سونیچ با طراحی زیبا و بسته بندی جذاب برای نوزادان روانه بازار شد.

از شخصیت پردازی گرفته تا طراحی متفاوت

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی سان اچ، طراحی بسته بندی و خلق شخصیت های کارتونی این محصول پس از بررسی دقیق و مشاوره با کارشناسان و مشاوران کودک انجام شد. ضمناً یک انیمیشن 120 دقیقه ای ویژه برای محصول Sen-H-Mazada ساخته شد که فصل اول آن منتشر شده و فصل دوم در حال ساخت است و این سریال ها با استقبال خوبی مواجه شده اند. ساخت سریال های انیمیشنی برای محصولات نوشیدنی کودک برای اولین بار در ایران است که از شخصیت های روی بسته بندی محصول استفاده می کند و فیلمنامه انیمیشن ها با کمک و مشاوره روانشناسان و نویسندگان کودک و نوجوان انجام شده است. همچنین طراحی بازی با کمک شخصیت های کارتونی از دیگر اقدامات این برند برای تشویق کودکان به استفاده از آب میوه های طبیعی است.

محصول سونیچ بچه ها از بدو ورود به بازار ایران مورد توجه کودکان قرار گرفته و در حال حاضر در طعم های مختلف آناناسی، سیبی، گرمسیری و … موجود می باشد. در آینده اخبار بیشتری در مورد این محصول و برنامه های بازاریابی SenH برای محصول SenH نوزاد خواهیم شنید.

هشدار! این مقاله صرفا جهت آشنایی شما با کسب و کار مهمان منتشر شده است و سایت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد. اطلاعات بیشتردیدگاهتان را بنویسید