اصناف علاقه ای به بازی های سیاسی ندارند


اصناف علاقه ای به بازی های سیاسی ندارند


محمدرضا فرجی در گفت وگو با خبرنگار بازرگانی ایلنا، در واکنش به انتشار عکس هایی در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی تعدادی از واحدهای صنفی به دلیل پایین آمدن کرکره مغازه هایشان در جریان اغتشاشات، اظهار کرد: این روزها بسیار زیاد است. اخبار جعلی در فضای مجازی منتشر شده است مانند نامه جعلی که توسط رئیس اماکن عمومی استان تهران منتشر شده است که در واقع چنین سمتی وجود ندارد و رئیس اماکن عمومی تهران را داریم و آنجاست. احتمال جعلی بودن این عکس ها


وی ادامه داد: ممکن است چنین نامه ای رسیده باشد اما هنوز چیزی به اتاق هنر ابلاغ نشده است.


عضو شورای رئیس اتاق صنایع دستی تهران گفت: ایماکن تهران تعامل تنگاتنگی با اتاق صنایع دستی دارد و واحدهایی که به هر دلیلی اخطار دریافت کرده اند می توانند دلایل تعطیلی خود را از طریق اتحادیه و اتحادیه ارائه کنند. دلایل را به اماکن منتقل خواهد کرد.» شک نکنید که اتاق و اتحادیه با اتحادیه ها همکاری لازم را خواهند داشت.


فرجی گفت: اصناف علاقه ای به ورود به بازی های سیاسی ندارند و با هیچ گروهی طرف نمی شوند. شرکت‌ها موضوع اعتراض را از اغتشاش جدا می‌کنند، مثلاً واحدهای شرکتی تکنسین‌های کامپیوتر که بیشتر در چهارراه ولیعصر متمرکز هستند، چگونه می‌توانند در فضایی شعله‌ور عمل کنند. .


رئیس اتحادیه تکنسین های رایانه گفت: بازار در رکود است و امروز حساب 2 اتحادیه بسته شد و خانه پیگیر موضوع بوده و مشکلات آنها را حل می کنیم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید