اعتراض: مظهری باید اخراج می شد


اعتراض: مظهری باید اخراج می شد

سرمربی تیم نساجی درباره صحنه جنجالی دیدار با سپاهان صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، جواد منافی در گفتگو با خبرنگاران میکسدزون در خصوص دیدار نساجی و سپاهان اظهار داشت: کمترین امتیازی که توانستیم از اصفهان بگیریم مساوی بود، در نیمه دوم هم می توانستیم برنده شویم. اگر به دقیقه 41 بازی نگاه کنید، سپاهان باید 10 بازیکن می داشت و بازی 2-1 می شد، اما این اتفاق نیفتاد. نساجی دو هفته است که از مشکلات داوری رنج می برد. داوران باید کمی بهتر سوت ها را بزنند. بازی خیلی خوبی بود اما مشکل داوری باعث شد امتیاز از دست بدهیم.


در مورد اعتراض سپاهانی ها، ح با صحنه خطای جعفری به مغانلو ادامه داد: ما هم آن صحنه را دیدیم اما یک مسابقه ساده بود اما صحنه ای که برای ما اتفاق افتاد توپ از پای بازیکن و دروازه بان حریف جدا شد. بازیکن ما سرنگون شد، اما داور هیچ اشتباهی نداشت، نظر اکثر کارشناسان درباره اشتباهات بود، اما مرتکب نشدند.


سرمربی نساجی با اشاره به فشاری که به سپاهان وارد کردند، تصریح کرد: بازی آنها مقابل استقلال را آنالیز کردیم و دیدیم و می دانستیم چطور حمله می کنند. همین تمرینات را انجام دادیم و خیلی خوب انجام دادیم، اما حیف است که به خاطر اتفاق داور نتوانستیم برنده شویم.


وی در خصوص اعتراض شدیدی که به داور بازی کرد و مطهری سعی کرد او را آرام کند، گفت: آقای مطهری سعی می کند در نشست خبری زیاد درباره داور صحبت نکند اما بازی باید 2-1 می شد. اگر همین صحنه در سپاهان اتفاق می افتاد همه آنها در زمین می افتادند اما ما فقط اعتراض کردیم که دروازه بان باید اخراج می شد. امیدوارم این اتفاق برای نساجی تکرار نشود.


منافی در پایان در پاسخ به این سوال خبرنگار که آیا این شکست فقط مربوط به داوری بوده و خطای فنی نداشته است، افزود: خطای فنی مربوط به مربیان است اما در دقیقه 41 تیم از داوران متضرر شد و دچار خطا شد. 2-1 بودن، اما اینطور نبود. این مشکل داوری است. حتی کارشناسان هم متوجه این موضوع بودند و با اینکه نساجی ایراداتی داشت، اما ما خیلی خوب کار کردیم و به نیروها فشار آوردیم. باید در این دیدار امتیاز می گرفتیم اما دست خالی برگشتیم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید