اعلام آمادگی کارگران قدیمی کارخانه سامان کاشی برای راه اندازی مجدد/ مسئولان همچنان به حمایت خود ادامه دهند.


اعلام آمادگی کارگران قدیمی کارخانه سامان کاشی برای راه اندازی مجدد/ مسئولان همچنان به حمایت خود ادامه دهند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، واحد تولیدی سامان کاشی بروجرد که هفت سال پیش به دلیل مشکلات مالی متوقف شده بود با 300 کارگر به زودی فعالیت خود را از سر می گیرد.


به گفته کارگران سامان کاشی، پس از سال ها انتظار برای بازگشایی این واحد تولیدی، آخرین اقدامات برای راه اندازی مجدد آن در حال انجام است و کارگران قدیمی این کارخانه آماده بازگشت به کار هستند.


این کارگران افزودند: مرمت و بازسازی این کارخانه که از سال 1392 فعالیت آن متوقف شده است با سفر هیئت دولت به استان لرستان و اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار انجام شد.


این کارگران در رابطه با معوقات مزدی خود گفتند: پرداخت معوقات کارگران قدیمی این کارخانه از ملزومات طرح احیای سامان کاشی است و کارفرمای کارخانه موظف است بخش عمده ای از بدهی های معوقه را پرداخت کند. کارگران طلبکار قبل از راه اندازی مجدد کارخانه.


کارگران سامان کاشی روند احیای کلی این کارخانه را مثبت توصیف کردند و گفتند: از مسئولانی که در روند احیای کارخانه سامان کاشی یاری کردند، کمال تشکر را داریم، اما خواستار تلاش جدی بیشتر مسئولان برای ادامه حمایت از سامان کاشی هستیم. تلاش کارگران این قطب صنعتی استان لرستان برای بازگشت به روزهای اوج در بروجرد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید