اعلام برنامه وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهدای مدافع حرم


اعلام برنامه وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهدای مدافع حرم

در پی شناسایی پیکرهای پنج شهید مدافع حرم در جبهه های مقاومت اسلامی سوریه توسط تیم تحقیق و تفحص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تشییع و تدفین این شهدا خبر داد.


به گزارش ایلانا، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:


نام خداوند بخشنده


السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام.


در ایام سوگواری و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و هفتاد و دو تن از یاران آن بزرگوار، فضای میهن اسلامی باز می گردد تا به عطر شهدای عاشورا معطر شود. مدافعان حرم معصومیت و طهارت اهل بیت علیهم السلام و طنین انداز مقاومت و رشادت مظلومانه مردم این دیار را به خیمه ولایت می خوانند.
همانطور که با عنایت و رهنمودهای الهی و تلاش های خستگی ناپذیر و مجاهدانه گروه تحقیق و تفحص نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جبهه های مقاومت اسلامی سوریه به آگاهی مردم شریف و کربلایی ایران اسلامی رسانده شد، هویت پیکرهای پاک و مطهر شناسایی شد. از 5 شهید مدافع حرم از استان های مازندران، البرز و فارس با نام های شهید «عبدالله اسکندری»، شهید «رحیم کابلی»، شهید «مصطفی تاش موسی»، شهید «محمد امین کریمیان» و شهید «عباس» اسمی» با استفاده از نمونه DNA در مرکز ژنتیکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شناسایی و تایید شد که پیکر پاک این شهدای گرانقدر به میهن اسلامی بازگشته است.


با گرامیداشت یاد، نام، یاد، آرمان و حماسه تاریخی شهدای مدافع حرم به ویژه شهدای جبهه مقاومت اسلامی، فرمانده دل ها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و این عزیزان شهید، وداع، خاکسپاری و آیین تدفین پیکرهای مطهر شهدا به شرح زیر اعلام می شود:


1- مراسم طواف و زیارت اجساد مطهر شهدا در حرم مطهر حضرت ثمین الحجج علی بن موسی الرضا (ع) مشهد مقدس در روز دوشنبه 10 مرداد ماه بعد از نماز مغرب و عشا.


2- آئین استقبال از پیکر مطهر 5 شهید مدافع حرم در مسجد اعظم شهر بابل روز سه شنبه 20 مرداد ساعت 23.


3- مراسم بدرقه و بدرقه پیکرهای شهدا با حضور پرشور مردم قدرشناس و عاشق شهدا، پنجشنبه 12 مردادماه ساعت 18 در میدان امام حسین (ع).


4- آیین وداع با پیکرهای مطهر شهدای استان مازندران (شهیدان محمدامین کریمیان و مصطفی تاش موسی) روز جمعه 22 مرداد ساعت 22:00 در شهر ساری، بستان ولایت.


5- مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر پاک شهید والامقام استان فارس (سردار شهید عبدالله اسکندری) روز دوشنبه 27 مردادماه همزمان با عاشورای حسینی در حرم حضرت احمد بن موسی (ع) شیراز.


از عموم ملت حسینی ایران به ویژه هموطنان قدرشناس تهرانی، مشهدی، شیرازی، بابلی و ساری دعوت بعمل می آید با رعایت رهنمودهای بهداشتی با حضور پرشور و باشکوه در آیین های طواف، وداع، وداع و خاکسپاری این عزیزان. شهدایی که عزت و اقتدار می آورند. آنها میهن اسلامی هستند، پایبندی خود را به آرمان های نهضت سرخ حسینی و ادامه راه شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم به جهانیان به ویژه دشمنان انقلاب اسلامی نشان دهند. , نظام و وطن .


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید