اعلام جزئیات ثبت نام متقاضیان جدید کمک هزینه 300 و 400 هزار تومانی


        اعلام جزئیات ثبت نام متقاضیان جدید کمک هزینه 300 و 400 هزار تومانی


به گزارش ایلانا؛ سازمان هدفمندسازی یارانه ها در اطلاعیه ای اعلام کرد: مرحله یکصد و چهل و یکم یارانه کمک معیشتی براساس ارقام اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی و طبق روال معمول به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. می توان آن را از نیمه شب پنجشنبه 19 نوامبر جمع آوری کرد.


مبلغ یارانه چقدر است؟

در نتیجه اگر سرپرستان خانوار بین دهک اول و سوم باشند مبلغ 400 هزار تومان برای هر نفر و اگر بین دهک چهارم و نهم باشد مبلغ 300 هزار تومان برای هر نفر به حساب آنها واریز می شود.

باید گفت در صورتی که این سرپرستان خانوار قبلا وام 10 میلیون ریالی کرایه دریافت کرده باشند، اقساط این تسهیلات از مبلغ واریز شده به حساب آنها کسر می شود.

واریز کمک بلاعوض به حساب مراجع نظارتی که درخواست بررسی عشر و ثبت‌های جدید را دارند.

در این مرحله سرپرستان خانوارهایی که ثبت نام کرده اند در صورتی که در آزمون عمقی وزارت رفاه بین دهک 1 تا 9 باشند بر اساس دهک های اعلامی سهم آبان ماه را دریافت خواهند کرد.

همچنین لازم به ذکر است سرپرست خانوارهایی که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده و درخواست تجدیدنظر خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی ثبت کرده بودند، جزو دهک های اول تا نهم بررسی بودند. انجام شده توسط وزارت رفاه، در صورت وجود، یارانه آبان ماه را بر اساس کاهش قیمت اعلام شده دریافت خواهند کرد.

متقاضیان تجدید نظر اعشاری اعلام شده می توانند جهت ثبت نام یا پیگیری درخواست خود به سامانه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی به نشانی https://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنید یا با شماره منشی 09200006369 تماس بگیرید.

مشخصات ثبت نام متقاضیان جدید کمک هزینه 300 و 400 هزار تومانی

ثبت نام از افرادی که هنوز کمک هزینه نقدی دریافت نکرده اند یا متقاضیان جدید دریافت کمک هزینه هستند همچنان ادامه دارد. این افراد می توانند به وب سایت پنجره ملی خدمات هوشمند به نشانی مراجعه کنند https://mio.gov.ir خانواده خود را ثبت کنید برای ثبت نام در این سامانه همراه داشتن شماره تلفن همراه به نام سرپرست خانوار، کد کشور، کد پستی، تاریخ تولد و شماره حساب بانکی سرپرست خانوار متقاضی یا بازمانده جدید الزامی است. منفعت. همه افراد می توانند با شماره تلفن همراه خود کد دستوری ## 43857 * 4 * (4 ستاره، 4 ستاره، 43857 ستاره، کد ملی مربع) را برای اطلاع از آخرین وضعیت کمک خانواده شماره گیری کنند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید