افزایش حقوق کارمندان و مستمری بگیران کشوری و ارتشی از مهرماه / افزایش یک میلیونی حقوق کارمندان


افزایش حقوق کارمندان و مستمری بگیران کشوری و ارتشی از مهرماه / افزایش یک میلیونی حقوق کارمندان


به گزارش ایلنا، مسعود میرکاظمی در حاشیه جلسه امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: دولت لایحه ای را برای ترمیم حقوق ها در ماه های باقی مانده از سال ارائه کرده بود و شورای اسلامی نیز تغییراتی در این قانون ایجاد کرد. متن حساب در جلسه علنی امروز مجلس مصوب شد این لایحه برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع و با حضور دولت نهایی شود.


وی با بیان اینکه افزایش حقوق شامل کارکنان دولت، لشکری ​​و بازنشستگان کشوری می شود، گفت: جزئیات این لایحه در جلسه امروز کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مورد توافق قرار گرفت.


رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: برای رعایت سقف بودجه تلاش شده است، هرچند امروز از سقف فراتر رفته است، اما دولت انعطاف نشان داده تا این مشکل را حل کند و لایحه مذکور را به زمین بزند.


میرکاظمی درباره میزان افزایش حقوق گفت: حقوق کارمندان یک میلیون تومان و حقوق بازنشستگان 900 هزار تومان افزایش می یابد. البته سوالی تحت عنوان پرداخت بیش از 900 هزار تومان به بازنشستگان مطرح است که به نتیجه رسیده است.


وی در خصوص تاریخ اجرای افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری ​​خاطرنشان می کند: نظر بر این است که چون میزان افزایش افزایش یافته است، از مهرماه اجرایی می شود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید