الهویی: گل گهر برنده مسابقه شطرنج شد/ فروزان موقعیت های خوبی را از حریف گرفت


الهویی: گل گهر برنده مسابقه شطرنج شد/ فروزان موقعیت های خوبی را از حریف گرفت


به گزارش ایلنا، سعید الهویی در نشست خبری پس از دیدار تیم های فوتبال خستان و گل گهر سیرجان در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: فکر می کنم نیمه اول متعلق به باشگاه فوتبال بود و از نظر تاکتیکی توانستند ما را تحت تاثیر قرار دهند و ما را تحت تاثیر قرار دهند. آنها را رد می کنیم و موقعیت هایی ایجاد می کنیم که مشخصا محسن فروزان به خوبی توانسته آن موقعیت ها را از تیم حریف بگیرد.


وی افزود: به تیم فولاد بابت عملکردشان در نیمه اول این دیدار تبریک می گویم زیرا آنها تنها تیمی بودند که توانستند ما را در یک نیمه تحت تاثیر قرار دهند.


سرمربی گل گهر گفت: در نیمه دوم با تغییراتی که داشتیم توانستیم سازمان دفاعی خود را در برابر ساختار تهاجمی فولاد توسعه دهیم و بهتر کنیم، موقعیت های بسیار کمی به حریف دادیم و به آنجا رسیدیم و در ضدحمله موفق به گلزنی شدیم. که برنامه اصلی ما بود، شاید در ضدحمله می توانستیم یک گل دیگر به ثمر برسانیم، اما زدن دو گل روی برنامه تاکتیکی ما در نیمه دوم اتفاق خوبی بود.


وی در پایان گفت: بازی از نظر تاکتیکی برای هر دو تیم مانند شطرنج بود اما پیروز میدان شدیم. برای فولاد در آینده آرزوی موفقیت دارم.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید