امباپه، داستان های واقعی و تکراری


امباپه، داستان های واقعی و تکراری


به گزارش ایلنا، مراسم اهدای توپ طلا شب گذشته در حالی برگزار شد که کریم بنزما کاپیتان رئال مادرید به عنوان برنده توپ طلا و تیبو کورتوا دروازه بان این باشگاه به عنوان برنده این جایزه انتخاب شدند. یاشین یا بهترین دروازه بان فصل.


در حاشیه این رویداد خبرنگاران از پرز سرمربی رئال مادرید سوال تکراری سال های اخیر را با توجه به قطع شدن امباپه در هفته گذشته و تنظیم مجدد ابزار جدایی این بازیکن پرسیدند: امباپه در ژانویه سفیدپوش خواهد شد؟ پرز در پاسخ به این سوال گفت: “فقط خسته نیستم، دیگر او را دنبال نمی کنم! ما رودریگو و وینیسیوس را در پست های تهاجمی داریم که هر دو نه تنها در فرم خوب هستند و استعدادهای خوبی هم هستند. و می تواند باعث شود که ما نیازی به خرید بازیکن نداشته باشیم. در این پست برای سالیان متمادی، اما من هر کدام از آنها را در موقعیتی می بینم که یک روز توپ طلا را برنده می شوند.


او همچنین اضافه کرد که تمرکز و پیگیری رئال مادرید فقط روی بازیکنانی است که برای این باشگاه بازی می کنند. پرز ادامه داد: نمی توان با قطعیت از آینده صحبت کرد اما فعلا از پیشرفت بازیکنان خود راضی هستیم و تابستان نقل و انتقالات خوبی را پشت سر گذاشتیم.


پرز در پایان به بنزما و کورتوا تبریک گفت و افزود: آنچه سزاوار است شایسته است.


بدیهی است طبق روال همیشگی همه دسترسی ها را نبست و نگفت به خرید شما باید دید روزی می رسد که امباپه را با پیراهن سفید و شماره 7 را در زمین برنابئو ببینیم یا خیر.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید