انتشار فراخوان پنجاه و دومین جشنواره علمی، آموزشی و آموزشی فیلم رشد


انتشار فراخوان پنجاه و دومین جشنواره علمی، آموزشی و آموزشی فیلم رشد

دبیرخانه دائمی جشنواره جهانی فیلم رشد فراخوان پنجاه و دومین دوره این جشنواره را منتشر کرد. علاقه مندان تا 18 آبان مهلت ثبت نام و بارگذاری آثار خود را دارند.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، اطلاعیه آثار پنجاه و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد منتشر شد. در این دوره از جشنواره، آثار کارگردانان داخلی و خارجی برای برخورداری از نکات برجسته زبان هنری، جذابیت درونی و تأثیر عمیق عاطفی و تأثیر فوق‌العاده آن در افزایش روحیه کنجکاوی، پرسش و میل به درک خود به رقابت می‌پردازند. و دنیای اطراف آنها


مهمترین اهداف جشنواره در پنجاه و دومین دوره


شورای سیاسی پنجاه و دومین جشنواره با تاکید بر توجه ویژه به مدرسه و فرآیندهای آموزشی آن به عنوان نهاد مهم تمدن ساز و تربیت کننده نسل های آینده برای حل مشکلات کشور،شناسایی و ارائه برترین تولیدات علمی، آموزشی و آموزشی در حوزه سینما و سینما“”حمایت هنری و آموزشی از جریان آموزش و یادگیری رسمی“”ایجاد بستری مبتنی بر عدالت برای رشد و توسعه ظرفیت هنری- آموزشی معلمان و هنرجویان فیلم.“و”گسترش نوآوری، خلاقیت و ارتقای سطح کیفی علمی، آموزشی و فیلم های آموزشیبه عنوان اهداف اساسی این دوره از جشنواره.


در اطلاعیه این دوره از جشنوارهاهداف عملیاتی و راهکارهای اصلی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش“، به عنوان منبع الهام کافی برای کارگردانان علاقه مند به شرکت در این رویداد بین المللی برای یافتن ایده های ناب، جذاب و نوآورانه ارائه شد.بخش هایی از جشنواره در دوره 52


پنجاه و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد در سه بخش بین المللی کارگردانی معلمان و هنرجویان برگزار می شود.


در این دوره سه جایزه ویژه به آثاری در موضوعات «مکتب، خاستگاه پیشرفت اسلامی – ایرانی و الهام‌بخش جهان اسلام“”نشان معلم ویژه“”مدال ویژه ایثار و ایثار (شهید علی لندی)پاداش خواهد گرفت.


جوایز نهادها و ارگان های کشور در بخش حامیان این دوره از جشنواره نیز بر اساس سه محور است.خانواده و جمعیت جوانان“”فرهنگ کار، کارآفرینی و تعاون“و”اتصال نماز، مسجد و مدرسهتعلق خواهد گرفت.


قالب های جشنواره در دوره پنجاه و دوم


قالب های این دوره از جشنواره علاوه بر فیلم های کوتاه و بلند داستانی، مستند و انیمیشن شامل دو قالب فیلمنامه و سریال های اینترنتی نیز می شود.


توجه به آثار با طراحی آموزشی هدفمند و کاربردی


در این دوره از جشنواره به فیلم هایی با طراحی آموزشی متمرکز و کاربردی، با بیانی خلاقانه و موثر در حمایت از نظام آموزشی و برنامه درسی ملی توجه ویژه ای خواهد شد.


مهلت ارسال آثار


بر اساس اعلام دبیرخانه پنجاه و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد، آخرین مهلت معرفی آثار تا 18 آبان ماه 1401 خواهد بود و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به نشانی http://eff.roshd.ir/ مراجعه کنند. و آثار را آپلود کنید.


لازم به ذکر است پنجاه و دومین جشنواره بین المللی فیلم علمی، آموزشی و آموزشی رشد از تاریخ 7 تا 13 آذر 1300 در مجتمع فرهنگی سینمایی فلسطین برگزار می شود و پس از آن آثار برگزیده در مدارس سراسر کشور به نمایش در می آیند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید