انواع خطوط هوایی برای سفر به مالدیو


مالدیو را می توان گوشه ای از بهشت ​​روی زمین دانست. کشوری با بیش از هزاران جزیره بزرگ و کوچک که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. اگر همچنان بین تورهای تایلند یا تور مالدیو اگر شک دارید بهتر است کمی بیشتر در مورد مالدیو و شرایط سفر به این کشور زیبا بدانید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

درباره مالدیو بیشتر بدانید

مالدیو کشوری آسیایی با هزاران جزیره کوچک و بزرگ در اقیانوس هند است. پایتخت این کشور ماله است و پروازهای ایران به مالدیو در فرودگاه پایتخت آن فرود می آید. 800 جزیره خالی از سکنه و 200 جزیره مسکونی در این کشور وجود دارد. در جزایر خالی از سکنه، امکانات رفاهی و اقامتی زیادی برای مسافران طراحی و ساخته شده است. کوچکترین جزیره جهان با وسعت چند متر در این کشور قرار دارد.

با خطوط هوایی مختلف به مالدیو سفر کنید


سفر به این کشور بسیار راحت تر از کشورهای دیگر است زیرا نیازی به دردسر گرفتن ویزا ندارید. به محض ورود به فرودگاه، ویزای 30 روزه در کشور مالدیو برای شما صادر می شود و هزینه ای از شما دریافت می شود. سایر مدارک مورد نیاز برای سفر به مالدیو شامل موارد زیر است:

  • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
  • عکس تمام صورت
  • هر شب 50000 دلار نقد
  • تایید رزرو هتل

خرید بلیط از تهران به مال

خرید بلیط تهران-مرد مانند سایر بلیط ها مانند تور تایلند برای شما بسیار آسان است. کافیست وارد سایت های فروش بلیط شوید و تهران را به عنوان مبدا و ماله را به عنوان مقصد انتخاب کنید و زمان سفر را وارد کنید. تمامی بلیط های موجود نمایش داده خواهد شد. خرید بلیط ارزان تهران – ماله یا خرید بلیط چارتر تهران – ماله نیز می تواند به همین ترتیب انجام شود. شما می توانید بلیط ها را بر اساس قیمت فیلتر یا مرتب کنید و می توانید بلیط ها را از ارزان به گران ببینید.

کدام خطوط هوایی به مالدیو پرواز می کنند؟

در ایران روزانه صدها ایرلاین مختلف به کشورهای مختلف جهان و ایران پرواز دارند. برای اینکه بتوانید راحتتر بلیط مالدیو بخرید، بهتر است بدانید کدام یک از این ایرلاین ها به مالدیو پرواز می کنند؟ در حال حاضر می توانید از تهران به ماله از طریق سه ایرلاین قطر، فلای دبی یا امارات پرواز کنید.

این مطلب را نیز بخوانید: تور کلیسا در استانبول!

هیچ کدام از این پروازها مستقیم نیستند و در دوحه و قطر فرود می آیند و سپس به مالدیو باز می گردند. مدت زمان پرواز از تهران به مالدیو تقریبا 8 ساعت است که ممکن است به دلایل پیش بینی نشده و تاخیر در پرواز افزایش یابد. بنابراین، اگر قصد سفر با تور مالدیو را دارید، می‌توانید برای ۸ تا ۱۰ ساعت در فرودگاه و هواپیما به دنبال سرگرمی‌های خوبی مانند خواندن کتاب یا تماشای فیلم باشید.

سفر به مالدیو به تنهایی یا در یک تور؟

احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده است که آیا بهتر است به تنهایی در این کشور زیبا سفر کنید یا همه چیز را به یک تور معتبر و با کیفیت بسپارید؟ اگر قبلا به این کشور زیبا سفر کرده اید و به نوعی آن را می شناسید، می توانید سفر را تا حد قابل قبولی خودتان برنامه ریزی یا مدیریت کنید. اگر برای اولین بار قصد سفر به مالدیو را دارید، بهتر است با یک تور سفر کنید تا خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

فرودگاه مالدیو کجاست؟

فرودگاه مالدیو Velana نام دارد و دروازه مسافران این بهشت ​​زمینی خواهد بود. ولانا در جزیره هول هول در 3 کیلومتری ماله قرار دارد و پس از فرود می توانید از طریق قایق های ارائه شده وارد ماله شوید. به جز این فرودگاه، مالدیو فرودگاه های زیادی دارد، اما بیشتر پروازهای بین المللی مالدیو از طریق ولانا انجام می شود. این فرودگاه یکی از بهترین فرودگاه های آسیا و حتی جهان محسوب می شود.

جاذبه های گردشگری مالدیو

پس از سفر به این کشور رویایی مکان های زیادی برای بازدید وجود دارد. مهم ترین جاذبه های گردشگری مالدیو، کشوری با هزار جزیره، جزایر مرجانی زیبای آن هستند که شما را مجذوب خود خواهند کرد. مسجد نر یکی از متنوع ترین مساجد جهان است که از سنگ های مرجانی و نقوش پیچیده قرآنی ساخته شده است. سفر به مالدیو می تواند مانند تور تایلند سفری هیجان انگیز برای شما باشد که توصیه می کنیم حتما آن را در برنامه های سفر خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید