اهدای لوازم التحریر به فرزندان کارگران یزد محکوم شد


اهدای لوازم التحریر به فرزندان کارگران یزد محکوم شد


به گزارش ایلنا، محمدحسین دهقان طزرجانی از محکومیت مجرمی به دلیل تهیه بسته لوازم التحریر و دادن آن به فرزندان دانشجوی کارگری یک شرکت تولیدی خبر داد و اظهار داشت: عدم نظارت مدیر بر تکالیف مدیریتی نماینده شرکت تولیدی باعث ایجاد غیرعمد شخصی شده است. آسیب ناشی از صدمات ناشی از کار با توجه به حسن سابقه و حسن رفتار متهم، اعتراف و همکاری وی با دادگاه و شرایط ارتکاب جرم و وجود تعلیق، محکوم به خرید لوازم التحریر برای دانش آموزان فرزندان کارگران شاغل در این شرکت به جای جریمه


وی افزود: استفاده از چنین جملاتی ضمن اینکه اثرات اصلاحی و تربیتی بر رفتار و اعمال مجرم دارد، امری پسندیده محسوب می شود و با شروع سال تحصیلی جدید حتی فرزندان کارگران نیز از نعمت ریاست برخوردار خواهند شد. .


رئیس قوه قضائیه عقدا گفت: استفاده از ظرفیت نهادهای اعراف در پرونده های مختلف و جرایم خفیف در قالب تعقیب، تعویق صدور حکم و تعلیق اجرا می تواند نقش موثری در اصلاح کیفری و پیشگیری از وقوع جرم داشته باشد.


وی هدف اصلی سیاست های نظام قضایی مبتنی بر مجازات های جایگزین را علاوه بر توسعه خدمات عمومی رایگان، اصلاح و بازپروری مجرمان دانست.


این حکم با حضور محمدحسین دهقان طزرجانی در محل شرکت تولیدی اجرا و بسته های نوشت افزار بین کارگران کارخانه توزیع شد.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید