اولتیماتوم مرفاوی به باشگاه ها: بازیکن ندهید، قانونی عمل می کنیم


اولتیماتوم مرفاوی به باشگاه ها: بازیکن ندهید، قانونی عمل می کنیم

مربی تیم ملی نوجوانان به تشریح رشته فعلی و برنامه های آینده این تیم پرداخت.


به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عبدالصمد مرفاوی سرمربی تیم جوانان درباره اقدامات انجام شده برای دور نگه داشتن زمین این تیم از مادرفانی و شرایط فعلی گفت: کادر فنی تیم ملی شروع به کار کرده است. زمین تدارکاتی 16 تیرماه که 30 ملی پوش به این زمین دعوت شدند پس از برگزاری اردوی 4 روزه تعداد مشخصی از بازیکنان توسط این بازیکنان انتخاب شدند و سپس نوبت به 30 بازیکن دوم رسید.


وی افزود: این عقب نشینی از روز جمعه 17 مرداد ماه آغاز شده و شرایط خوب است و بازیکنان تمرینات خوبی را پشت سر می گذارند و فقط با توجه به تعداد میهمانان بازیکنی نداریم زیرا برخی باشگاه ها با تیم ملی همکاری نکرده اند همچنین ما تعدادی بازیکن داریم، مصدوم هستند و این باعث شد با حدود 20 بازیکن تمرین کنیم.”


مرفاوی با ابراز امیدواری برای تکمیل تیم ملی به باشگاه هایی که با تیم ملی همکاری نمی کنند نیز اولتیماتوم داد: امیدوارم در چند روز آینده ترکیب تیم کاملتر شود و باشگاه ها همکاری لازم را داشته باشند. با ما در هر صورت ما وقت می گذاریم برای حضور و انتخاب این بازیکنان در زمین مسابقه و انتظار تعامل داریم اگر باشگاه ها همکاری نکنند از طریق فدراسیون برخورد قانونی می کنیم و اگر این مسائل حل نشد. بازیکنان فوق را دعوت نمی کنم و با همین افراد و استعدادهایی که حضور دارند تیم خوبی را به مسابقات کافا می فرستیم.


مربی تیم ملی جوانان همچنین در مورد مسابقات کافا گفت: این مسابقات از 21 مرداد ماه آغاز می شود و تیم ما تا آن زمان در میدان خواهد بود و در این دوره ملی پوشان کار تاکتیکی را ارزیابی خواهند کرد و این مسابقات یک مسابقات محسوب می شود. بازی تدارکاتی عالی. علاوه بر این 4 بازی دوستانه تا زمان اعزام به مسابقات کفاف در نظر گرفته ایم تا تیم ملی با آمادگی بیشتری در این مسابقات شرکت کند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید