ایران اسلامی وارد مرحله جدیدی از تمدن شده است


ایران اسلامی وارد مرحله جدیدی از تمدن شده است

امیر سرتیپ واحدی گفت: ایران اسلامی اکنون وارد مرحله جدیدی از خودسازی، جامعه پذیری و تمدن سازی شده است.


به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در مراسم سوگند نظامی که در مرکز آموزش تخصصی هوایی شهید خزرایی و همزمان در تمامی یگان های هوانیروز کشور برگزار شد، گفت: : انقلاب اسلامی ایران در عین حال بیش از چهل سال از عمر پر برکت خود را سپری کرد که می توان از آن به عنوان تنها انقلابی یاد کرد که از عزت و اصالت شعارهای خود در برابر همه توطئه ها پاسداری کرد و اکنون وارد مرحله جدیدی شده است. خودسازی، جامعه پذیری و تمدن. .


وی تصریح کرد: امنیت ما ناشی از اتکال به قدرت خداوند، عنایت خاص حضرت ولی عصر(عج)، اراده ملت بزرگ ایران و فرزندان شریف ملت در عرصه نظامی است. در دوره طاغوت، ایران و بسیاری از کشورهای دیگر این تجربه را دارند که مستاجران امنیتی و خارجی ها و نیروهای نظامی خارجی آنها را به حال خود رها می کنند، زیرا آنها هیچ ایده آلی ندارند که دلیل موجهی برای جنگ باشد.


فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: جمهوری اسلامی ایران در دنیای معاصر اگرچه در بسیاری از موارد مورد تحریم مستکبران جهان و کشورهای ملی قرار گرفته است، اما به دلیل روحیه جهادی و روحیه خود سربلند، مظلوم و قدرتمند است. اعتماد به وعده یاری خداوند به ملت ما و ایران عزیز. . به فضل خدا نقشه های آمریکا و رژیم دروغین صهیونیستی و مزدبگیران آنها راه به جایی نخواهد برد.


امیر سرتیپ واحدی خاطرنشان کرد: امروز و در مراسم درگیری نظامی و تجدید پیمان با حضرت ولی عصر (عج) با افتخار اعلام می کنیم که ایشان از سربازان عرصه دفاع در دوران طاغوت و کاملا خودمختار هستند. کافی است در قدرت امنیتی و دفاعی به بومی و درون زا رسیده ایم.


وی بیان کرد: پیشرفت سریع کشور در حوزه دفاعی که نمونه ای از پیشرفت و حرکت در حاشیه دانش است، در حوزه های دانش بنیان نشان دهنده توانایی ایران عزیز در خنثی سازی تحریم ها و تهدیدات است. البته دشمن ایستاده نیست، اما همانطور که محاسبات آنها تاکنون جواب نداده است، تیرهایشان با وحدت ملی و هوشیاری ملت بزرگ ایران سنگ تمام خواهد گذاشت.


فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نمونه بارز دست قوی جوانان ما در شکست توطئه های دشمن، نقش آنها در جبهه مقاومت و نهضت مقدس در دفاع از حرم، خدمات اجتماعی به ویژه در نهضت است. برای کمک به مردم و مبارزه با ولیعهد و در نمونه آخر شرکت میلیون ها نفر در شعائر دینی مانند راهپیمایی عظیم اربعین بود. حال این عزم و اراده در مقابل جهاد تبیینی می طلبد که حتماً جوانان خستگی ناپذیر ما در میانه میدان حضور فعال داشته باشند.


امیر سرتیپ واحدی خاطرنشان کرد: امروز و در این مراسم باشکوه به امام زمان خود تجدید وفاداری می کنیم و عهد می بندیم تا ظهور دولت مهدوی تا آخرین قطره خون خود در راه ولایت ثابت قدم باشیم. آرمان های امام راحل و مقام رهبری


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید