ایران قهرمان نشد/ جام به ژاپن رسید


ایران قهرمان نشد/ جام به ژاپن رسید

تیم فوتسال ایران در فینال بازی‌های آسیایی موفق به پیروزی مقابل ژاپن نشد.


به گزارش ایلنا، تیم های فوتسال ایران و ژاپن از ساعت 20:30 امروز در چارچوب مرحله نهایی شانزدهمین دوره جام ملت های آسیا در سالن سعدالعبدالله شهر کویت به مصاف هم رفتند که ژاپن با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید.


در نیمه اول این دیدار برخلاف نیمه های قبلی تیم ما موفق به ایجاد موقعیت های زیادی نشد اما در دقیقه 15 سعید احمد عباسی یک گل به ثمر رساند. در حالی که تنها یک دقیقه از گلزنی ایران نگذشته بود، کازویا شیمیزو در دقیقه 16 با اشتباه محمدحسین درخشانی گل تساوی سامورایی آبی را به ثمر رساند. سعید مومنی مدافع ایرانی در این مدت چندین بار دروازه شاگردان وحید شمسایی را مهار کرده است.


ایران در نیمه دوم موقعیت های گل دیگری هم داشت که از آنها استفاده نکرد. در دقیقه 27 آرتور اولیویرا از روی ضربه ایستگاهی گل دوم ژاپن را به ثمر رساند و بازیکنان ایران را در دروازه تیم ملی کشورمان غافلگیر کرد. حملات ولورین ایران در ادامه مسابقه و همچنین استفاده از بازی پنج نفره نتیجه ای نداشت.


احمد عباسی در دقیقه 40 به اشتباه دروازه ایران را باز کرد و علیرضا جوان در همان دقیقه موفق به گلزنی شد اما ژاپن توانست با پیروزی در این دیدار برای چهارمین بار قهرمان جام ملت های آسیا شود.


وحید شمسایی که سال گذشته هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت، تغییر نسلی عظیمی در این تیم ایجاد کرد و بازیکنان جدیدی چون علیرضا جوان، محمدحسین درخشانی و حمزه کدخدایی را به تیم ملی معرفی کرد. ایران در بازی های اخیر پیروزی های قدرتمندی مقابل اندونزی، چین تایپه، لبنان و ویتنام کسب کرده است اما این بردها برای کسب سیزدهمین قهرمانی تیم کشورمان کافی نبود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید