بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از مجروحان نیروی انتظامی


بازدید دبیر ستاد حقوق بشر از مجروحان نیروی انتظامی

معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از پلیس مجروح بستری در بیمارستان ولیعصر(عج) فرج عیادت کردند.


به گزارش ایلنا، بر اساس مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت امور بین الملل قوه قضاییه و ستاد حقوق بشر، «کاظم غریب آبادی» معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران امروز (سه شنبه) یکی از مجروحان پلیس بستری در بیمارستان ولیعصر (عج) از فرجا عیادت کرد.


وی در این جلسه با شش تن از ماموران پلیس مجروح در اغتشاشات اخیر گفتگو کرد و در جریان روند درمان آنها قرار گرفت. یکی از مجروحان افسر جوانی بود که از ناحیه کمر از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله یقه قرار گرفت.


غریب آبادی ضمن آرزوی شفای عاجل برای پرسنل پلیس، از تلاش های آنان در جهت تامین امنیت عمومی به ویژه با تامین حق امنیت شهروندان و افراد و رفع ناامنی و تهاجم به اموال عمومی و خصوصی مردم تشکر و قدردانی کرد. .


وی تاکید کرد: دستگاه قضایی برای رسیدگی به پرونده قاتلان، ضاربان و کسانی که باعث شهادت و مجروحیت پلیس و ماموران امنیتی شده اند تلاش ویژه ای خواهد کرد و آنها را به پای میز محاکمه می کشاند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید