بازگشت حجاج به آرامی در حال انجام است


بازگشت حجاج به آرامی در حال انجام است

رئیس پلیس پیشگیری فراجا با اشاره به بازگشت زائران حج تمتع از 23 تیرماه گفت: بحمدالله زائران بیت الله الحرام سالم و سلامت از این سفر معنوی باز می گردند.


به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر مهدی معصوم بیگی در پیامی با تبریک میلاد امام علی النقی (ع) و عید غدیر خم، آغاز روند بازگشت زائران حج تمتع از روز پنجشنبه سوم تیرماه را آغاز کرد و اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به مفاد پیش بینی شده از سوی نیروی انتظامی و سایر نهادهای ذیربط مشکل خاصی که باعث اختلال در روند بازگشت زائران عزیز شود وجود نداشت و پلیس پیشگیری فراجا با استقبال و تجلیل از زائران خانه خدا با بسیج تمامی امکانات در 18 ایستگاه پروازی ضمن تامین نظم و امنیت.


این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه تا صبح روز شنبه 25 تیرماه 3 هزار و 27 زائر با 12 پرواز از طریق فرودگاه های امام (ره)، تبریز و کرمان به میهن اسلامی بازگشتند، افزود: عملیات بازگشت زائران از حج تمتع آغاز شد. Tamattu to It در 7 آگوست در 18 فرودگاه بین المللی ادامه خواهد داشت.


به گزارش پایگاه خبری پلیس، عالی ترین افسر پلیس پیشگیری کشور ادامه داد: خداوند متعال را شاکریم که زائران با رعایت توصیه های پلیس و پرهیز از حمل اقلام ممنوعه و رعایت قوانین و مقررات و مقررات در سلامت و ایمنی کامل به این سفر معنوی اعزام شدند. کشور مقصد هیچ مشکلی در این زمینه برای هموطنان عزیز نداشته است.


سردار معصوم بیگی تاکید کرد: پلیس پیشگیری پلیس راهور فرودگاه های شهرستان فراجا به انجام ماموریت خود ادامه می دهد و تا زمان بازگشت آخرین زائر خانه خدا به صورت 24 ساعته در خدمت زائران است. وطن


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید