باقری: تمیروف بازیکن مازادی برای تیم ما نیست/ می دانستیم بازی سختی در پیش داریم


باقری: تمیروف بازیکن مازادی برای تیم ما نیست/ می دانستیم بازی سختی در پیش داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی مقابل فولاد صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، کریم باقری پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل فولاد در هفته دوم لیگ برتر گفت: بازی سختی داشتیم و قبل از بازی هم همین را پیش بینی کرده بودم زیرا فولاد تیم خوبی است که مربیان و بازیکنان خوبی دارد. …” متوجه شده است.


وی افزود: در این بازی ها باید از موقعیت های انفرادی که به دست می آورید گل بزنید و ما این شانس را داشتیم که گل بزنیم و سه امتیاز را بگیریم اما متأسفانه نتوانستیم این کار را انجام دهیم و تمام تمرکزمان را روی این می گذاریم. بازی بعدی.” . هر بازی برای ما مهم و سخت است زیرا همه تیم ها تقویت شده اند و بازیکنان خوبی به دست آورده اند. واضح است که این بهانه ای برای ما نیست و سعی می کنیم در بازی بعدی سه امتیاز را کسب کنیم.


سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس برنامه ای برای جذب شیخ دیاباته دارد و گمانه زنی ها درباره جدایی تیمروف توضیح داد: اگر تیمروف مازاد بود او را در لیست قرار نمی دادیم. این اتفاق تاکنون رخ نداده و تیمروف در جمع بازیکنان پرسپولیس حضور دارد. در صورت جدایی باشگاه تصمیم می گیرد. اگر بازیکنی در این چند روز تعویض شود و او را پیدا کند، اعلام می شود. در مورد دیابات هم روز گذشته گفتم از رسانه ها شنیده ام و صددرصد مشخص نیست که می تواند به پرسپولیس بیاید یا خیر.


باقری در خصوص فرم نسبتا خوب پرسپولیس مقابل فولاد، اما هواداران همچنان از پایان بازی ناراضی بودند و معتقد بودند که در دو هفته ابتدایی قهرمانی دیگر مدعیان قهرمان می شوند، پرسپولیس چهار امتیاز از دست داده بود و به نظر می رسید با توجه به روند جذب بازیکن در نقل و انتقالات این تیم برای کسب نتایج بهتر در ابتدای فصل، تصریح کرد: نمی توانم هفته های آینده را پیش بینی کنم، اما تمام تلاش خود را می کنیم تا بازی به بازی نتایج بهتری بگیریم. خوشحالم که بعد از مدتی هواداران ما به ورزشگاه آمدند و در کنار تیم بودند. هواداران همیشه برد و نتایج خوب را از تیم پرسپولیس می خواهند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا این اتفاق برای هواداران رخ دهد.


وی در خصوص باز نشدن نماد سرخابی در بورس و اینکه آیا قرار است قراردادها مانند همه جای دنیا شفاف اعلام شود، گفت: در این زمینه بهتر است مدیر رسانه ای تیم ما توضیح دهد اما در تمام دنیا می بینید که تیم ها یک مقدار بیشتر خرج می کنند، تیم دیگر کمی کمتر، این اتفاقات در همه جای دنیا می افتد، دلیلی ندارد که ما بخواهیم به اندازه استقلال هزینه کنیم. باشگاه تمام تلاش خود را برای جذب بازیکنان خوب انجام داده است. حالا با اضافه شدن یک بازیکن خارجی به دنبال اضافه کردن یک مهاجم دوم به پرسپولیس هستند تا این تیم کاملتر شود.


سرمربی پرسپولیس در خصوص موافقت با اعلام شفاف مبلغ این تیم گفت: زمانی که همه چیز را اعلام می کنند مشخص است. اعلام آن به ما مشکلی ندارد اما باید در کل فوتبال ما این اتفاق بیفتد. نه تنها قرارداد بازیکنان، مربیان و سایر افراد باید روشن شود، بلکه باید مسائل مالی همه فوتبال ها مثل فدراسیون و مدیران هم مشخص شود. نباید بگویند بازیکن فلان مبلغ را گرفته تا همه هجوم ببرند یا مربی این مبلغ را گرفته باشد. اگر قرار است شفافیت شود باید همه مسائل را اعلام کنند.


باقری با بیان اینکه امسال در تمرینات پیش فصل و در اولین دیدارهای لیگ برتر نقش پررنگ تری در کادرفنی پرسپولیس داشته است، تصریح کرد: همیشه در کنار تیم هستم. می دانید امسال تعدادی از مربیان سابق ما رفته اند و افراد جدیدی آمده اند. من و سیدجلال حسینی مربیان ایرانی هستیم اما سایر دستیاران خارجی هستند. تا غریبه ها راه برن من میام کنار خط بیشتر حرف میزنم. البته همه دوستان تلاش می کنند تا اتفاقات خوبی برای پرسپولیس رقم بخورد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید