باید کینه مردم را از اسرائیل باز کنیم/ همه دستگاه ها بدانند که وارد جنگ سایبری با رژیم صهیونیستی شده ایم.


باید کینه مردم را از اسرائیل باز کنیم/ همه دستگاه ها بدانند که وارد جنگ سایبری با رژیم صهیونیستی شده ایم.

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: چه موافق باشیم و چه نباشیم، درگیری بین ما و اسرائیل ادامه خواهد داشت. قطعا با آنها مشکل خواهیم داشت. اگر روزی احساس کنیم با اسرائیل مشکلی نداریم، روز افول جمهوری اسلامی است. بنابراین ما باید برای یک رویارویی نرم، نیمه سخت و سخت همه جانبه با اسرائیل آماده باشیم.


منصور حقیقت پور، فعال سیاسی اصولگرا در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به این سوال که امروز اسرائیل سعی دارد روابط ما را با همسایگانمان تیره کند و حتی می خواهد از این طریق جنگی را به ما تحمیل کند، این اقدامات نگران کننده است. وی پس از مذاکرات گفت: به نظر نمی رسد، اما قطعا این گونه است که اسرائیل با اقدامات همه جانبه سعی در تضعیف ما دارد، مسلم است که اسرائیل می خواهد ما با همسایگان خود و اسرائیلی ها تنش داشته باشیم. قطعاً مستقیم و غیرمستقیم در جریان فتنه قرار دارند.» صدام هم نقش داشت. اما امکان ندارد برخی کشورها مانند آذربایجان بخواهند با ما وارد تنش و درگیری جدی شوند، این کشورها همدل ترند.


هچیت پور افزود: منتظر نیستیم اسرائیل با هواپیمای جنگی بیاید، سیستم کامپیوتری فولاد خوزستان یا شهرداری تهران را هک می کند. البته جواب آن رفتارشان را خواهند گرفت. اگر یکی را بزنند، چند تا می خورند. این هجمه ها ممکن است برای برهم زدن اوضاع و عدم توافق باشد، اما در مجموع، جوهره انقلاب اسلامی ایران با آنها در تعارض است.


وی ادامه داد: این یعنی چه موافق باشیم و چه نباشیم درگیری بین ما و اسرائیل ادامه خواهد داشت. قطعا با آنها مشکل خواهیم داشت. اگر روزی احساس کنیم با اسرائیل مشکلی نداریم، روز افول جمهوری اسلامی است. بنابراین ما باید برای یک رویارویی نرم، نیمه سخت و سخت همه جانبه با اسرائیل آماده باشیم. ما باید از ابزارهای زیادی که خدا به ما داده استفاده کنیم. رهبر انقلاب تاریخ سقوط اسرائیل را اعلام کرده اند و باید برای رسیدن به آن تاریخ تلاش کنیم.


حکیت پور در پاسخ به این سوال که ایران برای جلوگیری از اقدامات اسرائیل علیه ما چه باید بکند، گفت: باید توان علمی و سیاسی خود را ارتقا دهیم. امروز همه واحدهای تولیدی و خدماتی باید بدانند که وارد جنگ سایبری با اسرائیل شده ایم. همه دستگاه ها باید روی مسائل امنیت سایبری خود کار کنند. سازمان پدافند بیکار ما نباید این مشکل را نادیده بگیرد. اگر بخواهد دستور بدهد یا دستور بدهد باید. جمهوری اسلامی ایران باید این کار را مدیریت و کنترل کند. در حالی که امنیت سایبری خود را افزایش می دهیم، باید بتوانیم پاسخ دفاعی قوی به اسرائیل نیز بدهیم.


حکیت پور در پاسخ به این سوال که سود اسرائیل از این رفتارها در قبال ایران چیست، گفت: سود اسرائیل از این رفتارها تضعیف جمهوری اسلامی است. البته ما باید نفرتی را که در دل مردم نسبت به اسرائیل وجود دارد، باز کنیم. باید توانمندی های نیروی انتظامی، نیروی قدس و سپاه را افزایش دهیم تا بتوانند پاسخ به موقع و قاطع به این ناتوانان بدهند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید