با اجرای دستورالعمل خرید تضمینی، کیفیت غلات خانگی را ارتقا دهید


با اجرای دستورالعمل خرید تضمینی، کیفیت غلات خانگی را ارتقا دهید

دستورالعمل خرید تضمینی غلات منجر به خرید و نگهداری غلات یکنواخت و با کیفیت شد.


به گزارش ایلنا، یک شرکت بازرگانی دولتی ایران، بر اساس «دستورالعمل خرید تضمینی گندم» که مراکز خرید سراسر کشور موظف به اجرای آن هستند، مشخصات، حدود مجاز و نحوه کاشت محصولات کشاورزان غلات کشاورزی تعیین و مفاد آن رعایت شد. کل کشور غلات یکنواخت و با کیفیت را خریداری و ذخیره می کرد.

دستورالعمل خرید تضمینی غلات هر ساله قبل از فرا رسیدن فصل خرید تکمیل و نهایی می شود و به استان های سراسر کشور ارسال می شود تا خرید تضمینی غلات با کیفیت و یکنواخت از غله کاران تسهیل شود.

در دستورالعمل مذکور، مشخصات گندم قابل خرید و حدود مجاز از جمله تلف شدن و رسیدن مفید و بی فایده و همچنین روش های نمونه برداری از محموله های تحویلی گندم در ابتدای ورود به گندم تعیین شد. مراکز خرید.

دستورالعمل های داده شده در واقع به ارتقای کیفیت غلات تولیدی کمک می کند، زیرا غله کاران سعی می کنند با رعایت استانداردها و شاخص هایی که در مراکز خرید برای استقبال از آن استفاده می شود، محصول خود را با کمترین کیفیت و بالاترین کیفیت عرضه کنند. انواع حبوبات فروش به قیمت مصوب.

من باید بگویم؛ امسال خرید تضمینی غلات از پنجم فروردین ماه آغاز می شود و بر اساس «دستورالعمل خرید تضمینی غلات» در قالب 559 هزار و 133 محموله، بالغ بر 3 میلیون و 306 هزار تن محصول غلات خریداری و در 31 استان انبار و سیلو توزیع شده است. چندین کشور نیز ذخیره شدند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید