با انتخاب یک بالش و تشک طبی باکیفیت، کمر درد را در صبح تسکین دهید


بیدار شدن با کمردرد یکی از مشکلاتی است که بیشتر افراد تجربه کرده اند و گاهی اوقات نشان دهنده مشکل در وضعیت خواب یا تشک و بالش است. کمردرد در صبح می تواند کارایی ما را در طول روز تا حد زیادی کاهش دهد، بنابراین اگر این مشکل ادامه داشت، ابتدا با پزشک مشورت کنید و سپس تشک یا بالش را عوض کنید. تشک یا بالش نامناسب در هنگام خواب روی یک نقطه فشار ایجاد می کند و درد ناشی از فشار به مرور زمان باعث مشکلات ستون فقرات می شود.

خرید بالش و تشک طبی به دلیل حمایتی که از شانه ها، سر و ستون فقرات ایجاد می کند، باعث توزیع فشار و درد در پشت و گردن کاهش می دهد. از آنجایی که ستون فقرات در طول خواب در یک راستا قرار دارد و موقعیت خود را تغییر می دهد، فرورفتگی و تورم بدن شما را می پوشاند. البته محصولات پزشکی استاندارد برای افرادی که دیسک کمر، دیسک گردن و آرتروز دارند و از مشکلات لگن و کمر رنج می برند کاملا ضروری است.

نقش تشک و بالش نامناسب در کمردرد صبحگاهی

بی حسی e درد عضلانی در صبح این می تواند دلایل زیادی داشته باشد، از جمله فعالیت بدنی شدید در روز قبل یا استفاده از محصولات خواب نامناسب. بالش ناکافی گردن و شانه ها را نگه نمی دارد و شانه ها در راستای گردن نیستند یا سر بسیار بالاتر یا پایین تر از گردن قرار می گیرد. بنابراین شاهد درد در این نواحی هستیم و همچنین تشک نامناسب به دلیل ارتفاع کم و موادی که معمولاً مموری فوم یا لاتکس نیست، نمی تواند به اندازه کافی از ستون فقرات حمایت کند و به عضلات فشار وارد می کند.

بنابراین این وضعیت فشار را در یک نقطه متمرکز می کند و باعث ایجاد درد و بی حسی در بدن می شود. تشک نامناسب لایه های کمتری دارد، بنابراین می تواند وزن کمتری را تحمل کند و مشکل را برای افرادی که نسبتاً سنگین تر هستند چند برابر می کند. استفاده از محصولات خواب طبی و استاندارد برای پیشگیری و کاهش کمردرد و گردن بدون در نظر گرفتن وزن و سن توصیه می شود تا خواب با کیفیتی را تجربه کنید.

چگونه بفهمیم بالش یا تشک ما نامناسب است؟

یک بالش استاندارد با قرار دادن گردن در راستای شانه ها و باسن، بدن را تراز می کند. اگر این تراز در هنگام خواب برقرار نشود، قسمت‌های سنگین‌تر بدن مسدود شده و نقاط فشاری ایجاد می‌شود که منجر به كمر درد و گردن درد در مورد تشک طبی هم همینطور.

  • یکی از مواردی که نشان دهنده بالش یا تشک نامناسب است بدخوابی است. در واقع ما به خواب عمیق نخواهیم رفت و احساس ناراحتی ما را فرا خواهد گرفت زیرا بدن ما در شرایط عادی و استاندارد قرار ندارد.
  • احساس درد در ناحیه کمر بدون سابقه بیماری یکی دیگر از مواردی است که توجه ما را به تعویض تشک یا بالش جلب می کند.

برخی از استانداردها و نکاتی که به شما در شناسایی بالش یا تشک طبی کمک می کند شامل موارد زیر است:

  • باید از فناوری مدرن در ساخت آنها استفاده شده باشد. مانند فناوری لاتکس، مموری فوم و فنرهای جیبی مجزا.
  • ماندگاری و ساپورت تشک ها و بالش ها باید بیش از 5 سال باشد و به سرعت کیفیت و حالت خود را از دست ندهند.
  • تشک ها علاوه بر مواد مرغوب باید در ۷ ناحیه بدنه تکیه گاه داشته باشند و امکان گردش هوا را نیز داشته باشند.
  • اگر در مواد این محصولات خواب از خطوط نقره ای برای دفع برق از بدن استفاده شود، عملیات حفظ سلامت بدن شما بهتر انجام می شود.
  • خرید از برندهای معروف و شناخته شده کار شما را در انتخاب بهترین محصول آسان می کند.

تشک و بالش طبی چگونه می تواند به تسکین کمردرد کمک کند؟

بالش و تشک طبی آنها ویژگی های منحصر به فردی دارند که آنها را از سایر تشک ها و بالش های معمولی متمایز می کند. اولین ویژگی آنها کاهش کمردرد و گردن درد است. زیرا تشک طبی مناسب برای کمردردها از لایه های متعدد فوم تشکیل شده است و مانند تشک های سنتی اجازه نمی دهد بدن در آن فرو برود حتی اگر آنقدر سخت و سفت نباشد که حرکت روی آن باعث ناراحتی اعضا شود. .

معمولاً بر اساس شرایط جسمانی فرد انعطاف پذیری زیادی برای تغییر دارند تا فشاری را احساس نکنند. علاوه بر این، بالش طبی به لطف پشتیبانی از شانه ها، لگن را با شانه هماهنگ می کند و از کمردرد جلوگیری می کند.

تشک طبی (تشک طبی) با ساختار و مواد مورد استفاده (به طور کلی لاتکس، مموری فوم و فنرهای جیبی) باید بتواند هم ترازی ستون فقرات و گردن را حفظ کرده و همچنین فشار بدن را بر روی تشک توزیع کند. تشک های طبی در ابتدا برای مراکز درمانی، آسایشگاه ها و بیمارستان ها ساخته می شدند، اما به لطف مزایای آن در حفظ سلامتی و کاهش درد مفاصل و عضلانی، تبدیل به یک کالای خانگی در منازل شده اند.

چه نوع تشکی برای کمردرد بهترین است؟

تشک های طبی زیادی در بازار موجود است که هر کدام بر اساس شرایط بدنی خاصی طراحی شده اند، اما معمولا دو نوع تشک برای افراد مبتلا به کمردرد توصیه می شود. یکی تشک مموری فوم و دیگری تشک لاتکس. این دو تشک شباهت های زیادی دارند، از جمله حمایت از هفت ناحیه بدن که باعث می شود بدن فرد در یک راستا قرار گیرد، این تشک ها با توجه به وزن و حرکت فرد در هنگام خواب رفتار انعطاف پذیری دارند.

تشک مموری فوم و تشک لاتکس به دلیل ارتفاع نسبتاً بالایی که دارند از چند لایه فوم استفاده کرده اند، بنابراین وزن بیشتری را تحمل می کنند و دوام بیشتری دارند و بر اساس استفاده مکرر شکل بدن فرد را نمی گیرند و همین امر باعث می شود. می تواند کیفیت خود را برای سال ها حفظ کند و پشت شما را به خوبی پشتیبانی کند.

برای خرید تشک طبی و بالش های ارتوپدی در مجموعه وسایل خواب استاندارد خارجی اورجینال مارک های مناسب برای مشکلات پزشکی شما، وسایل خواب فروشگاه اینترنتی کالاهای آلمانی در آدرس وب germankala.ir ما پیشنهاد می کنیم

نتیجه

خواب زمانی است که به بدن شما نیرو می بخشد. متأسفانه کمردرد می تواند بر کیفیت خواب تأثیر منفی بگذارد. استفاده از تشکی که به اندازه کافی حمایت نمی کند می تواند مشکل را تشدید کند و منجر به دردهای جدید در صبح و در نهایت در طول روز شود. در نهایت، سلیقه و شرایط فیزیکی شما تعیین کننده نوع محصول خوابی است که انتخاب می کنید.

هیچ نوع و مدلی از تشک مناسب برای کمردردها وجود ندارد. بیماران مبتلا به کمردرد باید تشکی را انتخاب کنند که با استانداردهای راحتی و حمایت آنها مطابقت داشته باشد. با توجه به وجود محصولاتی که طبی نامیده می شوند اما در واقع تقلبی هستند در بازار پیشنهاد می کنیم استفاده کنید محصولات خواب پزشکی اصلی کالاهای آلمانی است. این فروشگاه ارائه می دهد انواع محصولات خواب از جانب برند آلمانی و تمامی تشک های موجود در این فروشگاه استانداردهای پزشکی دارد

دیدگاهتان را بنویسید