بحث «ممنوعیت خروج» دانش آموزان در کمیته آموزش مطرح نمی شود/ طرح چنین موضوعاتی در فضای کنونی جامعه «بد سلیقه» است.


این


مهرداد ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد و عضو کمیسیون آموزش شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، گفت: من چنین طرحی را ندیده ام، معمولا طرح نیاز به امضا دارد و باید امضا شود. در سیستم آپلود شود، سپس باید به کمیسیون برسد و من در این مراحل چنین طرحی را ندیده ام.


وی در خصوص معرفی طرح در زمان حضور نمایندگان در دانشکده ها گفت: در صورت بارگذاری طرح در سامانه، نمایندگان می توانند از طریق تبلت آن را امضا کنند و امضا به صورت دستی انجام نمی شود، اما من دارم طرحی از جنسیت دیده نمی شود.


عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره تحلیل این موضوعات در شرایط کنونی جامعه گفت: به نظر من قوانین و مقررات در دانشگاه ها روشن و کافی است اما دانشگاه معیارهای خاص خود را دارد. و اهداف، کلاس تحصیل کرده ما در دانشگاه است. همین قوانین و مقرراتی که الان در بحث های انضباطی دانشگاه ها وجود دارد کفایت می کند. دانشگاه های ما سالهاست با همین قوانین اداره می شوند و مشکل خاصی پیش نیامده است. بنابراین ما معتقد نیستیم که قوانین باید تشدید شوند.


وی تصریح کرد: بعید می دانم چنین اتفاقی بیفتد و اگر هم اتفاق بیفتد، طرح برخی مسائل در شرایط فعلی را ناپسند می دانم.


ویسکرمی گفت: فکر نمی کنم چنین موضوعی مطرح شود، اما اگر جدی شود القاعده باید به کمیسیون آموزش برود، اما من تاکنون چنین چیزی ندیده ام، باید طرح به هیئت رئیسه برود. مدیران و به کمیسیون ارجاع شود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید