برای افزایش حقوق و مستمری کارمندان و بازنشستگان لشکری ​​و کشوری نیاز به تایید سران لشکری ​​یا مجلس داریم/ خط قرمز ما این است که نهاد صورت نگیرد.


برای افزایش حقوق و مستمری کارمندان و بازنشستگان لشکری ​​و کشوری نیاز به تایید سران لشکری ​​یا مجلس داریم/ خط قرمز ما این است که نهاد صورت نگیرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: برای افزایش حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان لشکری ​​و کشوری خط قرمز ما این است که اعزام صورت نگیرد و اگر خدا بخواهد انجام نشود اقداماتی انجام می دهیم که امیدواریم در چند روز آینده به نتیجه برسیم.” البته تا جایی که به این کار مربوط می شود، باید موافقت روسای لشگری یا مجلس را بگیریم.


مسعود میرکاظمی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره تصمیم دولت برای افزایش حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان لشکری ​​و کشوری اظهار کرد: جلساتی را برگزار کردیم تا اگر انشالله درآمدها محقق شود و مشکلی نداشته باشیم. ، نیازی به وام نخواهیم داشت و می توانیم حقوق کارمندان و بازنشستگان ارتش را برای احیای یک کشور افزایش دهیم.


رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: این موضوعات مورد تحلیل، بررسی و بررسی قرار می گیرد.


وی تاکید کرد: خط قرمز ما این است که اعزام صورت نگیرد، اگر این کار انجام نشود انشالله اقداماتی انجام خواهیم داد و انشالله در چند روز آینده بتوانیم به نتیجه برسیم. البته تا جایی که به این کار مربوط می شود، باید موافقت روسای لشگری یا مجلس را بگیریم.


میرکاظمی در خصوص اینکه مجلس می گوید این موضوع باید در خانه ملت تصمیم گیری شود نه در جلسه سران قوا، گفت: اگر عجله دارید این قاعده است اما سرعت عمل مهم است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید