برای فروش بیشتر با مشتری بازی کنید!


برای فروش بیشتر با مشتری بازی کنید!


آیا تا به حال پیامکی دریافت کرده اید که شما را سرگرم کند؟! به عنوان مثال، یک جشنواره تخفیف می تواند توسط یک شرکت برگزار شود و از شما بخواهد که یک چرخ بچرخانید و تخفیف بگیرید.


در این صورت فقط برای تفریح ​​وارد لینک مربوطه شده و چرخ را بچرخانید. همچنین ممکن است در نهایت از آن کسب و کار خرید کنید که به افزایش فروش آن کسب و کار کمک زیادی می کند. در واقع آن شرکت با شما بازی می کند تا در نهایت لذت ببرید و خرید کنید! اگر علاقه مند هستید پنل ملی پیامک (melipayamak) و ویژگی های آن را برای شما توضیح داده ایم.بازی با مشتریان از طریق پیامک!


در نگاه اول، بازی با مشتریان ممکن است یک چیز سرگرم کننده به نظر برسد و ممکن است فکر کنید که بازده خوبی ندارد، اما واقعیت این است که ما قصد داریم با مشتریان بازی کنیم و با سرگرم کردن مشتریان، تعامل بیشتری ایجاد کنیم. بسیاری از افراد دوست دارند با کسب و کار مورد علاقه خود بیشتر تعامل داشته باشند و حتی می توانند از محصولات و خدمات بیشتری در این راه استفاده کنند و وفاداری خود را به آن برند افزایش دهند. البته، فراموش نکنید که بازی با مشتریان بسیار مشکل است و باید مطمئن شوید که در نهایت برای هر دو طرف مفید است!مسابقات پیامکی را به خاطر دارید؟ شما به مراحل خاصی پیش می روید و جایزه می گیرید. البته اگر برنده شوید بازی با مشتریان دقیقاً همین گونه است و می توانید از طریق پیامک مشتریان را سرگرم کنید. البته در شرکت ها، بازاریابی پیامکی باید با سایر روش ها و ابزارهای بازاریابی ادغام شود تا بهترین نتیجه را داشته باشد. در این قسمت از مقاله، مهم‌ترین راه‌هایی را که می‌توانید با مشتریان سرگرم کنید و با آنها تعامل کنید، بررسی می‌کنیم.ایجاد باشگاه مشتریان


آیا چیزی در مورد باشگاه مشتریان می دانید؟ بسیاری از شرکت ها برای جلب نظر مشتریان خود باشگاه های مشتریان ایجاد می کنند. عملکردهای مختلفی در باشگاه مشتریان وجود دارد که هر کدام می تواند برای مشتریان شما جذاب باشد. یکی از مهم ترین قسمت هایی که همیشه در باشگاه مشتریان اکثر شرکت ها وجود دارد پول یا اعتبار است.


12


کاربران برای هر خریدی که انجام می دهند سکه دریافت می کنند. در خریدهای بعدی می توانند از سکه استفاده کنند و کمتر از قبض واقعی پرداخت کنند. این به شما در ایجاد تعامل بیشتر از طریق باشگاه مشتریان کمک زیادی می کند. مهمترین مزایای این روش عبارتند از:


مشتریان را سرگرم کند


باشگاه مشتریان برای همه کاربران جذاب است! زیرا امکانات و قابلیت های مختلفی در باشگاه وجود دارد که هر کدام به نفع مشتری است. اینکه کاربر می تواند در خریدهای بعدی به ازای هر مبلغ خریدی تخفیف بگیرد سوال بسیار جالبی است و می تواند نظر کاربران را جلب کند. با کمک پنل پیامک می توانید به راحتی باشگاه مشتریان را مطلع کنید.


وفاداری مشتری


یکی دیگر از مهمترین مزایای باشگاه مشتریان وفاداری آنهاست. شما می توانید با راه اندازی یک باشگاه وفاداری مشتری را ایجاد کنید! چطور در مورد آن بسیار ساده است. هر زمان که مشتری از شما خرید کند، در باشگاه مشتریان اعتبار دریافت می کند. این اعتبار می تواند به عنوان تخفیف یا پرداخت کمتر برای خریدهای بعدی استفاده شود.


در واقع، این مشکل فرصتی برای مشتریان است تا محصول یا خدمات خود را با هزینه کمتری دریافت کنند. این آنها را وفادار می کند.ارسال کد تخفیف در جشنواره های مختلف


یکی دیگر از راه های گیمیفی یا بازی با مشتریان، ارسال کدهای تخفیف به جشنواره های مختلف است. هر چند وقت یک‌بار، شرکت‌ها جشنواره‌هایی با تخفیف برگزار می‌کنند تا محصولات بیشتری را به مشتریان بفروشند.


حال ابلاغ جشنواره های تخفیف دار چگونه انجام می شود؟ از طریق بازاریابی پیامکی هر شرکتی که جشنواره داشته باشد از طریق پیامک بازاریابی به کاربران اطلاع می دهد و به راحتی می توانید فروش بیشتری را تجربه کنید.


13


اگر کسب و کاری دارید، تعامل با مشتریان از طریق بازاریابی پیامکی را فراموش نکنید! حتی اگر یک جشنواره کوچک برگزار می کنید، به مشتریان خود اطلاع دهید. این کار هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت، اما تاثیر زیادی بر فروش شما خواهد داشت. مهمترین مزایای این روش عبارتند از:


استفاده از تخفیف توسط مشتریان


مشتریان به راحتی می توانند از کد تخفیف جشنواره استفاده کنند! در این صورت مشتری می تواند محصول یا خدمات مورد نظر را با هزینه کمتری دریافت کند. حتی مشتریانی که بلاتکلیف هستند و نمی دانند که آیا محصول شما برای آنها مناسب است یا نه، باز هم آن محصول را با کد تخفیف خریداری می کنند. این امر به مشتری امکان خرید محصولات بیشتر و همچنین افزایش فروش شرکت را می دهد. در این صورت به راحتی می توانید فروش بیشتری را تجربه کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.


افزایش فروش


هر چه کد تخفیف و جشنواره شما جذاب تر باشد، مشتریان بیشتری خرید خواهند کرد. به عنوان مثال، اگر یک محصول به طور معمول 100 دستگاه در ماه بفروشد، می تواند 1000 دستگاه در همان جشنواره بفروشد. زیرا شما محصول را با قیمت کمتری عرضه می کنید و مشتری برای آن هزینه کمتری می پردازد. بنابراین، در نهایت، فروش شما افزایش می یابد و می توانید از آنها برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنید. بازی برای برقراری ارتباط با مشتریان تأثیر زیادی بر کسب و کار شما خواهد داشت.


مسابقه یا نظرسنجی پیامکی ایجاد کنید


راه دیگر بازی با مشتریان، ایجاد مسابقه یا نظرسنجی پیامکی است! گاهی اوقات تعیین پاداش می تواند انگیزه کاربران را ایجاد کند. می توانید نظرسنجی را اجرا کنید و به کاربر بگویید که اگر در نظرسنجی شرکت کند، می تواند از کد تخفیف استفاده کند. در این صورت، کاربران نیز تشویق می شوند تا در نظرسنجی شما شرکت کنند و سپس از کد تخفیف استفاده کنند!


14


در واقع، این برای هر دو طرف مفید است و بسیار مهم است. مهمترین مزایای این روش عبارتند از:


تعامل بیشتر با مشتری


مهمترین مزیت شما برای سازماندهی یک مسابقه یا نظرسنجی، تعامل بیشتر با مشتری است! تعامل یک امر بسیار مهم در تجارت است و اگر بتوانید تعامل خوبی با مشتریان داشته باشید می توانید بهترین نتیجه را بگیرید. با طراحی یک بازی برای افزایش فروش می توانید ایده های عالی را پیاده سازی کنید و به بهترین نتیجه برسید.


با این 3 راهکاری که معرفی کرده ایم، می توانید به راحتی گیمیفیکیشن حرفه ای را شروع کنید و بهترین نتیجه را برای کسب و کار خود بگیرید. البته فراموش نکنید که دقت کنید و تا جایی که می توانید و خلاقانه از آن استفاده کنید تا کاربران ترغیب به مشارکت شوند.


15


برای استفاده از بازاریابی پیامکی و امتحان تمام روش های ذکر شده در بالا، به پنل پیامکی نیاز دارید. به کمک پنل اس ام اس می توانید به راحتی با کاربران خود در تعامل باشید، فروش خود را افزایش دهید و در نهایت اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید.ملیپیامک نام سامانه ای است که در آن پنل های پیامکی مختلف با توجه به نیازهای مختلف مشتریان ارائه می شود. شما به راحتی می توانید از با خرید سامانه پیامکی از خدمات ارائه شده در آن استفاده کنید و پنل پیامک را به کسب و کار آنلاین خود متصل کنید. پس برای افزایش فروش روی طراحی بازی تمرکز کنید تا بتوانید فروش بالایی داشته باشید. همچنین می توانید با خرید پنل و اخذ نمایندگی از ملی اس ام اس درآمد خود را افزایش دهید. برای اطلاعات بیشتر روی melipayamak.com/reseller/ کلیک کنید.


و یا به سایت www.melipayamak.com مراجعه کنید و در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه طراحی بازی های پیامکی برای مشتریان از کارشناسان ملیپیامک به شماره 02163404 بپرسید.
پایان رپورتاژ تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید