برای فشار دادن آلت تناسلی چه کنم؟! (راهنمای درمان های خانگی یک نگرانی رایج است) – نعنا


بیایید این موضوع مهم را با آمار شروع کنیم! طبق مطالعات، حدود 40 درصد از مردان چهل ساله دچار مشکل هستند اختلال در نعوظ مبارزه می کنند. این امر باعث شده است که بسیاری از مردان به دنبال پاسخ قانع کننده ای برای این سوال باشند که برای فشار دادن آلت تناسلی خود چه کار کنم. این سوال اگرچه عامیانه است، اما دغدغه بسیاری از مردان است که لذت بردن از سلامت جنسی را یکی از مهمترین ویژگی های جنسیتی خود می دانند.

اما قبل از شروع خواندن، ممکن است ایده خوبی باشد که دعوت تیم سلامت نعنا را بپذیرید و روی دکمه زیر کلیک کنید:

وارد اپلیکیشن شوید

بعدا میتونی برنامه رایگان Mint را دانلود کنیداز خدمات مختلف این برنامه برای حفظ سلامتی خود بهره ببرید.

استفاده از نعناع و نظارت بر سلامت جنسی و عمومی

استفاده از نعناع و نظارت بر سلامت جنسی و عمومی

برای فشردن آلت تناسلی خود در هنگام اختلال نعوظ چه کاری می توانم انجام دهم؟

اگر بخواهیم به کاری که از نظر فیزیکی انجام می‌دهم پاسخ دهیم، آلت تناسلی من سفت، نعوظ و زندگی جنسی سالم، به طور کلی بر یک ویژگی مهم متمرکز است. گردش خون! توجه داشته باشید که وقتی خون آزادانه به بافت نعوظ آلت تناسلی وارد می شود، با فرض اینکه مشکل دیگری وجود نداشته باشد، نعوظ شما با تحریک جنسی بسیار آسان تر می شود.

برعکس، اگر محدودیت گردش خون به دلیل بیماری یا سبک زندگی و رژیم غذایی ناسالم وجود داشته باشد، اختلال نعوظ رخ می دهد و آلت تناسلی شما تقریباً برای ادامه رابطه جنسی آماده نیست. اگر بیماری شدیدتر باشد، به طور کلی نعوظ برای مرد غیرممکن خواهد بود.

اگر مردی نگران عملکرد جنسی و پیش بازی است، یا فقط می خواهد سلامت کلی خود را بهبود بخشد، خواندن این مقاله می تواند گام های مفیدی برای بهبود گردش خون در آلت تناسلی به عنوان یک عضو مهم در زندگی جنسی بردارد.

ابتدا باید اضافه کنیم که این مقاله شامل طیف گسترده ای از بخش ها و استراتژی های موثر از جمله رژیم غذایی مناسب، مدیریت وزن سالم، ورزش منظم، کاهش مصرف الکل و سیگار، اجتناب از استرس و دارو است.

نعناع در پاسخ به اینکه چه کاری می توانم برای سفت کردن آلت تناسلی خود انجام دهم، قسمت اول را به معرفی لیستی از غذاهای مناسب برای بهبود کیفیت نعوظ آلت تناسلی خود اختصاص داد.

هدف ما پیروی از یک رژیم غذایی سالم و استاندارد است تا بتوانید در وهله اول عادات غذایی خود را بهبود ببخشید.

برای سفت شدن آلت تناسلی خود چه کنم؟درمان خانگی رژیمی

غذا تاثیر بسزایی بر گردش خون افراد دارد. انتخاب یک رژیم غذایی سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی بدون شک تاثیر مثبتی بر گردش خون خواهد داشت. از سوی دیگر، اگر از یک رژیم غذایی کم یا بی کیفیت پیروی کنید، خطر اختلال در گردش خون در کمین سلامتی شما وجود دارد.

نگرانی شما این است که برای فشار دادن آلت تناسلی خود چه کنم؟ لیست رژیم غذایی زیر را بدون معطلی یادداشت کنید و آن را روی در یخچال و جلوی چشمتان بچسبانید:

دارچینتصور می شود دارچین عملکرد قلب را بهبود می بخشد. در یک مطالعه علمی در سال 2015، محققان دریافتند که سینامالدئید و اسید سینامیک، دو ترکیب مهم در دارچین، اکسید نیتریک تولید می‌کنند و استرس عروقی را کاهش می‌دهند (ناگفته نماند که این مطالعات روی حیوانات انجام شده است).

سیر راهنمای شماست تا بدانید برای فشردن آلت تناسلی من چه کاری باید انجام دهید!

سیر راهنمای شماست تا بدانید برای فشردن آلت تناسلی من چه کاری باید انجام دهید!

سیر– اعتقاد بر این است که این گیاه باستانی گردش خون را بهبود می بخشد. در یک مطالعه فصلی بر روی بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر، مطالعات نشان داد که مصرف منظم سیر ممکن است نقش مفیدی در بهبود عملکرد اندوتلیال، کمک به شل شدن عروق خونی و افزایش جریان خون در بدن داشته باشد.

ماهی حاوی روغن امگا 3ماهی سالمون منبع خوبی از اسیدهای چرب امگا 3 است، برای گردش خون مفید است و منبع عالی پروتئین است. اگرچه مطالعات بیشتری برای تایید مزایای این ماده مغذی مورد نیاز است، امگا 3 دارای طیف قابل توجهی از خواص، از جمله کاهش ثبات فشار خون است.

یک پیاز– این سبزی سرشار از آنتی اکسیدان هایی به نام فلاونوئید است و به گشاد شدن رگ های خونی برای بهبود سلامت قلب و عروق کمک می کند. در سال 2013، محققان سلامت مردان را بررسی کردند و دریافتند که مصرف منظم عصاره پیاز سلامت قلب و عروق را بهبود می بخشد.

میوه های خانواده مرکباتلیمو، پرتقال، گریپ فروت و سایر مرکبات منابع قابل توجهی از فلاونوئیدها هستند. بنابراین می توانید برای بهبود گردش خون و سلامت قلب روی آن حساب کنید.

اگر ویاگرا یا سایر داروها را برای درمان اختلال نعوظ مصرف می کنید، بهتر است گریپ فروت را از رژیم غذایی خود حذف کنید. زیرا این میوه و آب آن احتمال افزایش سطح خون را در اثر مصرف این داروها افزایش می دهد.

شکلات تلخاین ماده غذایی مانند پیاز و مرکبات به دلیل داشتن درصد بالای کاکائو سرشار از فلاونوئید است و عملکرد قلب را بهبود می بخشد. بنابراین اگر می خواهید بدانید که برای فشار دادن آلت تناسلی من چه باید کرد و زمان رابطه جنسی مصرف شکلات تلخ را (حداقل 70 درصد) به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود افزایش دهید. این انتخاب موثرترین گزینه برای بهبود گردش خون بدن است.

نیترات سرشار از سبزیجاتسبزیجاتی مانند چغندر، اسفناج و کلم (از خانواده کلم ها) از نظر محتوای نیترات بهترین هستند. نیترات موجود در آنها در بدن به اکسید نیترات تبدیل می شود که به افزایش گردش خون و بهبود سلامت قلب و عروق کمک می کند.

مغزهای خوراکیگردو و بادام نیروگاه مواد معدنی مانند آهن و منیزیم هستند. فراموش نکنید که آجیل یکی از بهترین پاسخ ها برای فشار دادن آلت تناسلی من است. زیرا گردش خون را بهبود می بخشد و برای سلامت قلب مفید است. همچنین مقدار زیاد ویتامین های A، B، C و E را نادیده نگیرید.

اولین قدم برای از بین بردن اختلال نعوظ، پیروی از یک رژیم غذایی سالم است.

اولین قدم برای از بین بردن اختلال نعوظ، پیروی از یک رژیم غذایی سالم است.

فلفل قرمز داغ– این میوه به خصوص به دلیل وجود کپسایسین در بهبود گردش خون نقش بسزایی دارد. بررسی این ماده نشان داده است که با تحریک آزادسازی اکسید نیتریک باعث بهبود گردش خون در بدن می شود.

زردچوبهطب سنتی در پاسخ به اینکه برای فشردن آلت چه کنم، بی شک زردچوبه را معرفی می کند. این ادویه مانند فلفل قرمز با افزایش گردش خون مرتبط است. محققان در مطالعه ای در سال 2017 روی کورکومین، ترکیبی که در زردچوبه یافت شد، با مشارکت مردان و زنان میانسال و مسن پس از رسیدن دوره بعد از قاعدگیدریافته ام که مصرف منظم این ادویه نقش مهمی در افزایش گردش خون دارد.

بخش دوم – رژیم غذایی نباید در درمان اختلال نعوظ استفاده شود

علاوه بر غذاهای مفیدی که برای پیشگیری و درمان اختلال نعوظ در خانه توصیه می کنیم، می دانیم که بهتر است برای شما نامه بنویسیم. نعناع به شما توصیه می کند تا حد امکان از خوردن غذاها اجتناب کنید یا از رژیم غذایی خود حذف کنید. زیرا گردش خون سالم شما را مختل می کند.

نمکغذاهای شور میزان سدیم خون را افزایش می دهند که به نوبه خود منجر به افزایش فشار خون می شود. فشار خون بالا باعث آسیب به شریان هایی می شود که خون را به آلت تناسلی می رسانند و در نهایت در پاسخ به اینکه من می توانم برای سفت کردن آلت تناسلی انجام دهم، شما را ناامید می کند!

متشکرمشکر نیز مانند نمک تاثیر مستقیمی بر فشار خون ندارد، اما مصرف بیش از حد آن خطر ابتلا به دیابت را افزایش می دهد. این بیماری همچنین باعث اختلال در گردش خون و در نهایت باعث اختلال نعوظ می شود.

بیایید با شما صحبت کنیم

زندگی مدرن بسیاری از مردان را در هر سنی نگران کرده است: برای فشار دادن آلت تناسلی خود چه کنم! این نگرانی قابل درک است. زیرا یکی از مهم ترین علل اختلال نعوظ، تغذیه نامناسب و سبک زندگی نامنظم است که متأسفانه زندگی و سلامت جنسی بسیاری از مردان و زنان را تحت تأثیر قرار می دهد.

لازم به ذکر است که با رعایت رژیم غذایی ذکر شده در این مقاله و همچنین مصرف برخی از آنها مکمل های تقویت کنندهقدم اول را با جدیت و تمرکز بیشتری بردارید و از رابطه جنسی خود تا حد ممکن لذت ببرید.

منبع: Forhims

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید