برخورد خوب با جوانان و نوجوانان، صف افراد خاطی را از فریب خوردگان جدا می کند


برخورد خوب با جوانان و نوجوانان، صف افراد خاطی را از فریب خوردگان جدا می کند

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تنها ملت متصل به ولایت شکست نمی خورد و در اردوها پیروز است.


به گزارش ایلنا، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی در جمع نخبگان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان افزود: از منظر استکبار جهانی تنها راه نفوذ جداسازی امت از حاکم و ایجاد ولایت آسیب پذیر است. تضعیف سرمایه اجتماعی و این همه بزرگ‌نمایی مشکلات و تحقیر دستاوردها در خدمت تحقق این امر است.


وی با اشاره به اینکه امتحان و دسیسه پایانی ندارد، گفت: در این دوران می توان مبارز واقعی را از خواستگار تشخیص داد. تلخی حوادث اخیر که اقشار را درگیر کرده است، نتیجه نوعی جنگ نیابتی است. دشمنان با کمک قشر خاصی از جامعه ما توطئه می‌کنند، اما به گفته رهبر معظم انقلاب، تبیین جهاد خنثی کردن این ترفندها است.


نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: برخورد خوب با جوانان نه تنها واقعیت ها را برای آنها روشن می کند، بلکه فتنه گران را از فریب خوردگان جدا می کند.


وی تاکید کرد: رژیم حاکم می خواهد ایران اسلامی را از صحنه مبارزات جهانی خارج کند و در هرج و مرج داخلی درگیر کند. نخبگان باید هوشیار و روشن فکر باشند.


حجت الاسلام حاجی صادقی یکی از فلسفه های فتنه ها را غربال و بیرون آوردن ذات مردم دانست و افزود: در همه اتفاقاتی که می افتد همه آزمایش می شوند و همه در این مواقع ذات واقعی خود را نشان می دهند.


وی تاکید کرد: یکی از مهمترین شواهد در این موارد جهاد است، جهاد شاخص مومنان واقعی است و در آیات قرآن و روایات نیز مورد تایید است و اصل جهاد در جامعه دینی بر این است. توقف ناپذیر است و باید گفت که دین با جهاد زنده می ماند».


حجت الاسلام حاجی صادقی افزود: از آنجایی که هجمه های دشمن متفاوت است راه های مقابله نیز متفاوت است و مبارزه با فتنه های جهاد غیر از جهاد سخت است.


وی یادآور شد: برای مقابله با فتنه باید آن را بشناسید، اگر شناختی از آن وجود نداشته باشد، قطعا پیروز شدن آن بسیار سخت خواهد بود، زیرا ماهیت فتنه منافقانه است و سعی در ضربه زدن به ریشه دارد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید