بردیف: اشتباهات بزرگی در خط دفاع داریم


بردیف: اشتباهات بزرگی در خط دفاع داریم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در دفاع اشتباهات بزرگی داریم و تنها راه حل تمرین بیشتر است.


به گزارش ایلنا، قربان بردیف در نشست خبری پس از دیدار مقابل ذوب آهن و تساوی مقابل این تیم اظهار داشت: می دانستم بازی سختی خواهیم داشت و همینطور هم شد. هنوز در دفاع اشتباهات بزرگی داریم و در بازی اول به سختی می توانیم آن را جبران کنیم. در نیمه دوم مطمئن به نظر می رسیدیم و تقریباً خوب بازی می کردیم، امیدوارم در بازی های بعدی هماهنگ بازی کنیم. فکر می کنم یکی دو بازیکن داریم که باید آنها را بگیریم. امیدوارم بتوانیم بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم.


سرمربی تراکتورسازی درباره اینکه تیمش در نیمه اول خوب بازی نکرد، گفت: درباره اشتباهات خط دفاعی گفتم و متاسفانه اشتباهاتی که در تمرینات انجام دادیم نیز تکرار شده است. ما سخت تر کار می کنیم. من با شما موافقم که نیمه اول خیلی خوب نبود، اما روز قبل گفتم برای خارجی ها و کسانی که اضافه شده اند زمان می برد.


وی در خصوص عملکرد خارجی های تراکتورسازی گفت: گوستاوو بازیکن خوبی است اما امروز نتوانست بازی کند، آلوز هم نیمه اول سنگین بود اما در نیمه دوم بهتر شد. مطمئنم تیم خوبی خواهیم داشت اما به زمان نیاز داریم. در 2 بازی که انجام دادیم در نیمه دوم بهتر بودیم مخصوصا در حمله کمی صبر کنید امیدوارم تیم بهتری داشته باشیم.


وی درباره دلیل عصبانیت کیانی گفت: فقط از نیمه دوم راضی هستم. مهدی کیانی در زمان ورودش خوب بازی کرد و من از عملکرد او راضی هستم. همانطور که گفتم بدون داشتن یک مهاجم مرکزی مجبور شدیم اسدی را ترک کنیم. باید از این ناحیه به حریف فشار بیاوریم و فقط می توانم بگویم که تا نیمه دوم صبر کنیم تا بازی هایی را که در 90 دقیقه کامل داشتیم انجام دهیم.


بردیف درباره رضایت شما از دو دیدارتان گفت: نمی توانم راضی باشم چون یک بازی را باختیم و یک بازی را مساوی کردیم. بدیهی است که ما منتظر مسابقات هستیم تا کیفیت تیم را ارتقا دهیم. مطمئن باشید پیروز می شویم و پیشرفت می کنیم.


سرمربی تراکتورسازی در ادامه در نشست خبری در پاسخ به این سوال که چند هفته طول می کشد تا تراکتور به شرایط خوب برگردد، خاطرنشان کرد: دیروز گفتم 5 هفته زمان نیاز داریم تا بازی هایمان یکنواخت شود و امیدوارم این اتفاق بیفتد. همینطور خواهد بود.


سرمربی تراکتورسازی در خصوص ارتباط با بازیکنانش گفت: حرف ها را می فهمم و می توانم با آنها صحبت کنم. من با بازیکنانم هماهنگ هستم و نشانه‌ها را نشان می‌دهم، آنها می‌دانند چه باید بکنند، من هیچ مشکلی از این نظر نمی‌بینم. دیده‌ام که حرف‌های مرا می‌فهمند و کاری را که من می‌خواهم انجام می‌دهند.


بردیف در مورد خرید تراکتور نیز گفت: باید برای خط حمله و دفاع بازیکن پیدا کنیم. نمی توانم اسامی را اعلام کنم چون امروز و فردا تصمیم گیری می شود.


وی در پاسخ به این سوال که از ذوب آهن تحت فشار بوده است، گفت: فکر نمی کنم از سوی تیم حریف تحت فشار بودیم. ناراحتی من این است که می دانستیم قرار است چه اتفاقی بیفتد، در تمرینات کار کرده بودیم، اما دوباره این اتفاق افتاد و گل زدیم، باید از این نظر بیشتر تمرین کنیم و راه حل دیگری وجود ندارد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید