بردیف سرمربی تراکتورسازی خبرگزاری ایلنا شد


بردیف سرمربی تراکتور شد

باشگاه تراکتورسازی به طور رسمی سرمربی جدید خود را معرفی کرد.


به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی تراکتورسازی، پس از پایان بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی که نتایج آن مزین به نام بزرگ تراکتورسازی و شخصیت والای هواداران پرشور تراکتورسازی نشد، باشگاه تراکتورسازی تبریز به منظور ساخت مجموعه ای قدرتمند که او از نظر فنی و در نهایت برآورده کردن انتظارات و خواسته های هواداران پرشور خود، شروع به تحقیق و مطالعه کرد تا مربی صاحب سبک و صاحب نظری را جذب کند که علاوه بر مدیریت تیم فنی بتواند به تراکتورسازی در پیشرفت حرفه ای و استانداردسازی باشگاه کمک کند و در زمانی که ایجاد آکادمی تراکتور، زیرساخت ایجاد حرفه ای باشگاه در زمینه مناسب.


در همین راستا از قربان بردیف، سرمربی معروف فوتبال روسیه که سابقه درخشانی در فوتبال اروپا دارد دعوت به همکاری شده است و امروز خوشحالیم که به هواداران تراکتورسازی اعلام کنیم که این باشگاه با قربان بردیف برای همکاری با تراکتورسازی به توافق رسیده است. سرپرست و مدیر فنی. علاوه بر آماده سازی تیم بزرگسالان تراکتورسازی برای بیست و دومین دوره لیگ برتر، نظارت بر تمامی فعالیت های فوتبال تراکتورسازی از سطح آکادمی، فوتبال پایه و زیرساخت حرفه ای تا 3 تا 5 سال فرآیندی با حمایت هواداران فهیم. تراکتورسازی، باشگاهی که به قدرت بلامنازع فوتبال آسیا تبدیل خواهد شد.


قربان بردیف با تجربه ای موفق در باشگاه های روستوف و روبین کازان روسیه و سایر باشگاه های موفق دیگر کشورهای مستقل از شوروی سابق به تبریز می آید تا بتوانیم با همکاری یکدیگر ساختاری حرفه ای برای فوتبال تراکتورسازی بسازیم.


در این راه روی شایستگی و تعهد قربان بردیف و همکاری همه ارکان باشگاه و بالاتر از همه روی صبر و حمایت و حمایت هواداران پرشور تراکتور حساب کرده ایم. آینده متعلق به کسانی است که با تمام توان برای رسیدن به موفقیت با ایمان و ایمان خالصانه تلاش می کنند. راه جدید تراکتورسازی برای رسیدن به قله های فوتبال آسیا آغاز شده است.


مرحله جدید تمرینات تراکتورسازی از 6 تیرماه زیر نظر قربان بردیف و همکارانش آغاز می شود. 15 تیر روزی باشکوه و ماندگار در تاریخ پرافتخار تراکتورسازی خواهد بود. روز شروع حرکت جدید تراکتورسازی به سمت موفقیت های پایدار…


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید