بررسی مرگ کودک 4 ساله بر اثر سقوط در چاه 50 متری / فرونشست زمین از احتمال وقوع حادثه


بررسی مرگ کودک 4 ساله بر اثر سقوط در چاه 50 متری /

یکی از اعضای شورای شهر تهران درباره سقوط پسر بچه 4 ساله در چاه 50 متری منطقه 15 توضیحاتی ارائه کرد.


مهدی آخراریان، عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، درباره مرگ پسر بچه 4 ساله بر اثر سقوط در چاهی به عمق 50 متری منطقه 15 گفت: این حادثه ناگوار. این اتفاق در یک فضای سبز در حاشیه بزرگراه در منطقه 15 رخ داده است.


وی با بیان اینکه این موضوع در شورای شهر تهران در حال بررسی است، ادامه داد: ما در شورای شهر هم از سازمان مدیریت بحران و هم از شهرداری منطقه پیگیر این موضوع بوده ایم. باید بررسی های فنی برای تعیین علت این حادثه انجام شود.


این عضو شورای شهر با بیان اینکه چند احتمال در خصوص وقوع این حادثه مطرح شده است، تصریح کرد: یکی از احتمالات سرقت شیر ​​است. متاسفانه در تهران هر روز شاهد سرقت تجهیزات مدیریت شهری هستیم. امکان فرونشست نیز داده شده است. در زیر شهر تهران قنات هایی وجود دارد که گاهی فروکش می کنند.


ایقریان خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به این احتمالات موضوع در دست بررسی است و قطعاً بلافاصله پس از دریافت گزارش شورا به شورا اطلاع رسانی خواهیم کرد.


وی ادامه داد: مهم ترین نکته این است که باید با نظارت مستمر مناطق شهرداری تهران از بروز چنین حوادثی جلوگیری کرد. امیدواریم دیگر شاهد این حوادث تلخ نباشیم.


این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: اگر در وظایف شهرداری منطقه سهل انگاری شده باشد به عوامل این مشکل رسیدگی می شود. جان شهروندان تهرانی خط قرمز ماست.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید