برگزاری رزمایش 100 دقیقه ای ارتش سرخ در تهرانسر


برگزاری رزمایش 100 دقیقه ای ارتش سرخ در تهرانسر


به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایرانی پس از صحبت های یحیی گل محمدی سرمربی، تمرین امروز خود را با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز این تیم آغاز کردند. تمرین امروز سنگین و 100 دقیقه به طول انجامید.

امید عالیشاه و کمال ساقدنیا که با تصمیم کمیته انضباطی باشگاه غایب بودند با وساطت یحیی گل محمدی و همچنین پس از تصمیم کمیته انضباطی باشگاه در تمرین امروز حاضر شدند و به همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداختند. رای کمیته انضباطی باشگاه در خصوص این دو بازیکن روز شنبه به اطلاع آنها خواهد رسید.

تمرین امروز قسمت های مختلفی داشت. پس از مرحله اول که شامل گرم کردن، دوی سرعت و برنامه های هوازی بود، در قسمت های بعدی بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و توپ را در محوطه خاصی از زمین نگه داشتند.

در قسمت بعدی بررسی کارهای تاکتیکی و هدف گیری فوتبال دستور کار بود که در این قسمت یحیی گل محمدی چندین بار با بازیکنان صحبت کرد و تاکید کرد کارهایی که می خواهد با دقت توسط بازیکنان انجام شود. ملی پوشان در تمرین غایب بودند، میلاد سرلک زیر نظر کادر پزشکی تمرین کرد و سایر بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی قرار گرفتند.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید