برگزاری نمایشگاه خواهرخواندگی و ظرفیت مدیریت شهری تهران فرصتی برای جذب سرمایه گذار است


برگزاری نمایشگاه خواهرخواندگی و ظرفیت مدیریت شهری تهران فرصتی برای جذب سرمایه گذار است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نمایشگاه ظرفیت های مدیریت شهری و خواهرخواندگی تهران برای جذب سرمایه گذار برگزار می شود.


به گزارش ایلنا، مهدی چمران در حاشیه هفتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حضور شهردار در شورا عادی است و مهمان ویژه نیست، گفت: سعی می کنیم هر از چند گاهی از شهردار دعوت کنیم. برای ارائه توضیحات و گزارشات . .


رئیس شورای اسلامی شهر تهران از خواهرخواندگی و مهارت های مدیریتی خبر داد شهر تهران برای جذب سرمایه گذار انجام می شود، خاطرنشان کرد: این اقدام برای جذب سرمایه گذار انجام می شود و با برپایی نمایشگاهی به شهر، شهرداری و مردم کمک می شود و سرمایه گذاران نیز به سود خود می رسند.


چمران تصریح کرد: نشست با خواهرخواندگان نیز برای بررسی این موضوع است که چه کمکی می توانند ارائه کنند، این نمایشگاه یک نمایشگاه تبلیغاتی نیست و سرمایه گذاران ملی آمادگی حضور دارند، اما برگزاری نمایشگاه فرصتی برای تامین شرایط است. نتایج مثبتی خواهد داشت.


به گزارش پایگاه خبری شهر، وی با بیان اینکه هنوز از هزینه نمایشگاه اطلاعی نداریم، یادآور شد: تبلیغات این نمایشگاه برای دعوت از افراد و به منظور اطلاع رسانی انجام شده و ضروری است. در غیر این صورت برای شرکت در نمایشگاه به مردم اطلاع رسانی نخواهد شد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید