بلوبانک از کنسرت همایون شجریان حمایت کرد


بلوبانک، استارتاپ پیشرو در حوزه نئوبانک ایران، از جدیدترین کنسرت همایون شجریان حمایت می کند. به گزارش روابط عمومی بلوبانک، «ارکستر سیاوش» با صدای همایون شجریان و رهبری آرش گوران تیرماه سال جاری در مرکز همایش های کشور برگزار می شود.

این هنرمند پیشکسوت کشورمان برای تایید حضور بلوبانک در حمایت فرهنگی از یکی از بزرگ‌ترین موسیقی‌های سنتی در آینده، قرارداد همکاری با این گروه را امضا کرده است تا آخرین کنسرت خود را بعدازظهر دوشنبه 16 خرداد در سالن بلوبانک برگزار کند. رویدادهای موسیقی در کشور ما

همایون شجریان درباره همکاری و حمایت بلوبانک از کنسرت ارکستر سیاوش گفت: بلوبانک به عنوان یک برند معتبر و ممتاز در حوزه بانکی و مالی شناخته می شود و اخیراً مراحل افتتاح حساب در بلوبانک را هم طی کردم و فقط اپلیکیشن را نصب نکردم. و با دریافت یک کارت آبی منحصر به فرد متوجه تفاوت های Bluebank شدم.» به خصوص بلوبانک توانسته است ارتباط خوبی با جوانان جامعه برقرار کند و حمایت از این مجموعه حتی می تواند توجه این دسته از علاقه مندان را به خود جلب کند. در موسیقی ایرانی».

مدیران BlueBank بر این باورند که حمایت از رویدادهای هنری فرصت خوبی برای برقراری ارتباط با مخاطبان این نئوبانک است زیرا آنها نقش مسئولیت اجتماعی خود را در حوزه های جدید ایفا می کنند. اکنون با امضای این قرارداد، Bluebank در یکی از اولین گام های خود موفق به همکاری با یکی از مهم ترین چهره های عرصه موسیقی شده است. چرا که به گفته این مدیران، نقش آفرینی همایون شجریان در موسیقی ایرانی و نوآوری های او در این زمینه بسیار همسو با برند بلوبانک و آغاز به کار این استارت آپ در حوزه نئوبانک در ایران است.

بلوبانک یک نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که فعالیت خود را از اواخر سال 1388 با هدف رفع نیازهای بانکی هموطنان به ویژه جوانان آغاز کرد. این نئوبانک با ارائه خدمات کاملاً آنلاین و از طریق اپلیکیشن، توانسته است با نوآوری سطح جدیدی از خدمات بانکی را به ایرانیان ارائه دهد.

طراحی متمایز کارت های بانکی، رابط کاربری اپلیکیشن و راه اندازی بلوری به عنوان روشی جدید برای پشتیبانی و تعامل با کاربران، بخشی از نوآوری های Blu-Banque در حوزه خدمات بانکی و مالی است که با شعار فعالیت می کند. “بانک نگهبان دوست داشتنی”.

در آخرین آپدیت اپلیکیشن BlueBank ویژگی های BlueJune و Bluebox نیز به این برنامه اضافه شده است. سرویس جدید BlueJuneur به والدین این امکان را می دهد که برای فرزندان 7 تا 14 ساله خود حساب بانکی باز کنند و بر تراکنش های مالی فرزندان خود نظارت کنند. در قسمت Bluebox، کاربران می توانند با ایجاد یک یا چند جعبه، رسیدهای خود را در سریع ترین زمان ممکن مدیریت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت بلوبانک و یا نصب اپلیکیشن بلوبانک می توانید به وب سایت این شرکت به آدرس www.blubank.com مراجعه کنید.

هشدار! این مقاله فقط برای آگاهی شما از فعالیت مهمان و اینکه سایت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی پذیرد ارسال شده است. اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید