بلیت فروشی دو تیم تراکتور و صنعت نفت آبادان 5 هزار تومان!


بلیت فروشی دو تیم تراکتور و صنعت نفت آبادان 5 هزار تومان!

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: بلیت بازی تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان از نظر باشگاه رایگان است اما با توجه به محدودیت درگاه پرداخت آنلاین، با حداقل قیمت (پنج هزار تومان) به فروش می رسد.


به گزارش ایلنا، ایوب بهتاج در گفت و گو با رسانه های رسمی باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: با موافقت آقای زنوزی به دلیل نیاز به خرید اینترنتی بلیت و نیاز به اعلام رایگان بازی تراکتورسازی و صنعت نفت در نظر داشتیم. محدودیت های درگاه پرداخت آنلاین ، حداقل قیمت (پنج هزار تومان) را به عنوان قیمت بلیت بازی دو تیم تراکتور و صنعت نفت در نظر گرفتیم.


وی ادامه داد: باشگاه تراکتورسازی نیازی به درآمد بلیت فروشی ندارد و آمادگی داریم این مبلغ را به مجموعه های مختلف واریز کنیم.


وی ادامه داد: علاوه بر این اطلاعات تمامی افرادی که از روز گذشته بلیت خریداری کرده اند در سامانه باشگاه موجود است و با دستور مالک باشگاه وجه این افراد به حساب آنها بازگردانده می شود.


بهتاج خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا مجوزهای لازم را از سازمان لیگ دریافت کنیم تا پس از این بتوانیم قیمت بلیت را از کمترین قیمت ممکن به 200 هزار تومان برسانیم و علاقه مندان بتوانند با مبلغ مورد نظر اقدام به خرید بلیت کنند.


سرپرست باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: آقای زنوزی سال ها است که از جیب خودش برای فوتبال ایران هزینه می کند و خوشبختانه نیازی به درآمد بلیت فروشی نداریم. درآمد حاصل از فروش بلیت 120 هزار تومانی نیز در مقایسه با هزینه های هنگفت باشگاه رقم ناچیزی است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید